سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

ارزیابی کلاف گرم در بازار ترکیه

شناسه : 7411 ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۶:۳۰

به نقل از متال اکسپرت تولید کننده های کلاف گرم ترکیه در آغاز فروش سهمیه های ماه می مجددا قیمتهای داخلی این محصول را افزایش دادند.

پ
پ

به نقل از متال اکسپرت تولید کننده های کلاف گرم ترکیه در آغاز فروش سهمیه های ماه می مجددا قیمتهای داخلی این محصول را افزایش دادند. در اروپا تقاضای مناسبی برای کلاف_گرم ترکیه وجود دارد و انتظار می رود مشتریان داخلی در أواسط ماه مارس دوباره تقاضاهای خرید جدید خود را ارایه نمایند.

بازار داخلی

در بازار داخلی ترکیه کلاف گرم با افزایش ۱۰ دلار نسبت به ابتدای ماه جاری ۶۴۰ تا ۶۵۰ دلار EXW پیشنهاد می شود.با دلیل ذخایر کافی در انبارها کلاف گرم در بازار داخلی ترکیه چندان زیاد نیست. به علاوه هنوز برای انجام بزرگ تحویل ماه می چندان دیر نشده است.

بازار صادرات

در بخش صادرات آخرین با مشتریان اسپانیایی به قیمت ۶۵۰ دلار در هر تن فوب منعقد شده است.پیشنهاد های فروش جدید کلاف گرم ترکیه ۶۶۰ تا ۶۷۰ دلار در هر تن فوب است و یک محموله ۱۰,۰۰۰ تنی به کانادا در محدوده مذکور به فروش رسیده است.

بخش واردات

در بخش واردات اخیر برای  کلاف گرم اوکراین تحویل ماه أوریل به قیمت ۶۰۰ دلار سی اف ار انجام شده است.در جدید فروشنده ها ۶۱۰ دلار سی اف ار را هدف گیری کرده اند اما ترکها در مقابل ان مقاومت می کنند. یکی از فروشنده های روس نیز اخیراً ۲۰,۰۰۰ تن کلاف گرم به قیمت ۶۰۰ دلار سی اف ار به ترکیه فروخته است.

پیش بینی

انتظار می رود بازار کلاف  گرم ترکیه طی چند هفته آینده در سایه خریدهای اروپایی ها همچنان مثبت باقی بماند.همچنین انتظار می رود چینی ها در هفته آینده با قیمتهای جدید افزایش یافته به بازار وارد شوند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.