سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

فوری

افت قیمت های داخلی میلگرد چین در فیوچرزهای ضعیف

شناسه : 10808 ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۶:۴۱

قیمت های داخلی  میلگرد  چین در روز دوشنبه مصادف با 16 جولای در میان بازار مغلوب فیوچرز در مسیری نزولی حرکت کرد.

پ
پ

 بازار داخلی
شرق چین (شانگهای)  ۴.۰۴۰ یوان الی ۴.۰۸۰ یوان (۶۰۴ دلار الی ۶۱۰ دلار) برای هر تن،  با کاهش ۲۰ یوان برای هر تن بوده است.
شمال چین (بیانجینگ):  ۳.۹۶۰ یوان الی  ۴.۰۰۰ یوان برای هر تن، با کاهش ۲۰ یوان برای هر تن به همراه بوده است.
فعالان بازار خوش بینی خود را در مورد بازار فیوچرز از دشت دادند انها در مشاهده اینکه قرادادهای بنچمارک برای  شکستن سطح ۴۰۰۰ یوان برای هر تن در روز دوشنبه مشابه انچه جمعه گذشته رخ داد شکست خوردند. فروشندگان در مورد ضررهای بیشتر در ببازار فیوچرز قیمت های خود را در تلاشی برای کاهش سطح موجودی انبارهایشان کاهش دادند. امارها نشان می دهند که افزایش ها برای هر دو خروجی محصولات فولاد خام چینی و فولاد پرداخت شده در نیمه اول امسال نیز چشم انداز فعالان بازار را برای قیمت های میلگرد کاسته بود.
صادرات
شاخص میلگرد فوب چین متال بولتن:  ۵۵۲.۰۸  دلار برای هر تن،  با کاهش ۰.۸۴ دلار برای هر تن به همراه بوده است .
پیشنهاد ها  در رنج قیمتی ۵۶۰ دلار الی ۵۶۵ دلار برای هر تن فوب در طول روز  مشابه قیمت های روز جمعه شنیده شده بودند.
منابع بازار بیان کردند که کارخانه های فولاد قیمت پیشنهاد های خود را پایین تر نیاورده اند زیرا انها نیاز کمی به فروش کالاهای خود به خریداران خارجی دارند. سودها در بازار داخلی گفته می وشند که به اندازه کافی مناسب اند و کارخانه ها تعداد مقبولی سفارش را بدست اورده اند.
اما خریداران مزایدات را در قیمتی پایینتر ۵۴۰ الی ۵۴۵ دلار برای هر تن فوب در مقایسه با قیمت ۵۴۰ الی ۵۵۰ دلار برای هر تن فوب جمعه گذشته در نتیجه افرهای رقابتی عرضه کننده های غیر چینی ثبت کردند. در ع.ض قیمت های صادرات برای میلگرد در تریکه به قیمت ۵۴۰ دلار الی ۵۴۵ دلار برای هر تن فوب در تاریخ ۱۲ جولای کمتر از قیمت های هفته گذشته ۵۴۵ دلار الی ۵۵۵ دلار برای هر تن فوب بودند. فعالان بازار گمان می کنند که کارخانه های فولاد در چین که در انتظار کاهش بیشتر ارزش پول یوان هستند سفارشات در قیمت ۵۵۵ دلار برای هر تن فوب را قبول خواهند کرد. خریداران با نیاز اضطراری مواد ممکن است در جستجو برای خرید به قیمت ۵۵۰ دلار برای هر تن فوب باشند.
تحلیل بازار
یکی از تاجران در شانگهای بیان کرد که تقاضا نهایی بازار ضعیف است که تجارت در شرق چین امروز فعال بود به سبب انکه تعداد کمی کاربر نهایی به بازار پس از خارج بودن از بازار برای چندین روز بازگشتند.  
بیلت
چنانچه در ساعت ۳ بعد از ظهر، میلگرد در قیمت  ۳.۶۹۰ یوان در هر تن شامل مالیات بر ارزش افزوده در تانگشان معامله شده بود. که ۳۰ یوان برای هر تن کمتر از قیمت جمعه گذشته  بود.
مبادلات فیوچرز شانگهای
قراردادهای فیوچرز میلگرد ماه اکتبر بیشتر تجارت شده به ارزش  ۳.۹۵۸ یوان برای هر تن در روز پنچ شنبه، با کاهش ۱ یوان برای هر تن از روز جمعه گذشته بسته شد.
منبع: متال بولتن

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.