جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹ 18 ذو الحجة 1441 Friday, 7 August , 2020 ساعت ×

افزایش قیمت داخلی و صادراتی فولاد تخت پوششی ترکیه و انتظار برای بهبود تقاضا

شناسه : 7424 ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۴۵

منابع در روز جمعه 23 فوریه به متال بولتن گفتند که قیمت های فولاد تخت پوششی داخلی و صادراتی ترکیه در این هفته با تقاضای قوی افزایش یافت و هم چنین انتظار می رود که تا فصل بهار نیز بیشتر هم شود.

پ
پ

قیمت های داخلی

یکی از تولید کنندگان شمال ترکیه محصول کویل گالوانیزه گرم HDG با ضخامت ۰.۵ میلیمتری خود رادر این هفته با قیمت ۷۹۰ تا ۸۰۰ دلار در هر تن از درب کارخانه عرضه کرد. تولید کنندگان جنوبی HDG را با قیمت ۸۱۰ تا ۸۲۰ دلار در هر تن از درب کارخانه ارائه دادند. ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای کویل گالوانیزه گرم HDG داخلی ترکیه ۷۹۰ تا ۸۱۰ دلار در هر تن از درب کارخانه بود که در مقایسه با هفته گذشته که ۷۸۰ تا ۷۹۰ دلار در هر تن از درب کارخانه بوده است؛ افزایش یافته است. یک معامله گر گفت: انتظار می رود قیمت ها به دلیل افزایش قیمت کویل نورد گرم HRC افزایش یابد.

در مناطق شمالی، آهن گالوانیزه رنگ شده PPGI یا کویل پوشش رنگی با کد ۹۰۰۲ توسط تولید کنندگان با قیمت ۸۸۵ تا ۸۹۰ دلار در هر تن از درب کارخانه عرضه شد. تولید کنندگان در جنوب، مواد مشابهی را با قیمت های ۸۹۰ تا ۹۰۰ دلار در هر تن از درب کارخانه ارائه دادند. طبق ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای PPGI داخلی ترکیه، این محصول با افزایش نسبت به هفته قبل که ۸۶۵ تا ۸۸۰ دلار در هر تن از درب کارخانه بود؛ با قیمت ۸۸۵ تا ۸۹۰ دلار در هر تن از درب کارخانه عرضه شد.

کویل گالوانیزه گرم صادراتی

ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای HDG صارداتی ۷۸۵ تا ۷۹۰ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به ارزیابی پیشین که ۷۸۰ تا ۷۹۰ دلار در هر تن فوب بوده است؛ افزایش یافته است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.