شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹ 2 صفر 1442 Saturday, 19 September , 2020 ساعت ×
رونق بازار داخلی

عامل افزایش قیمت صادرات کویل نورد سرد و گالوانیزه گرم چین

شناسه : 26498 ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷ منبع : متال بولتن
تقاضای داخلی شدید در چین باعث افزایش قیمت های صادرات برای کویل نورد سرد چین و سیم پیچ گالوانیزه گرم می شود.
عامل افزایش قیمت صادرات کویل نورد سرد و گالوانیزه گرم چین
پ
پ

تقاضای داخلی شدید در چین باعث افزایش قیمت های صادرات برای کویل نورد سرد چین و سیم پیچ گالوانیزه گرم می شود.

*** کویل نورد سرد

ارزیابی هفتگی فست مارکت از قیمت صادرات کویل نورد سرد فولادی در ۴ آگوست، ۵۲۵-۵۳۰ دلار در هر تن بود. این رقم نسبت به هفته گذشته ۱۰ تا ۱۵ دلار از ۵۱۰-۵۲۰ دلار در هر تن افزایش یافته است.
کارخانه های چینی پیشنهادات صادراتی خود را برای کویل نورد سرد در طول هفته افزایش دادند. قیمت صادراتی به حدود ۵۳۵-۵۴۵ دلار در هر تن فوب چین رسید.

معامله گران میگویند معاملات در هفته گذشته با آمریکای جنوبی به قیمت ۵۲۵-۵۳۰ دلار به ازای هر تن فوب چین انجام شده است.
یک تاجر چینی در روز سه شنبه به “Fastmarkets” گفت: “با توجه به افزایش قیمت های داخلی فولاد در این هفته، کارخانجات فولادی بعید است که حجم زیادی را به بازارهای صادراتی اختصاص دهند.”
میزان عرضه کره جنوبی در طول هفته ۵۳۰ دلار به ازای هر تن فوب بود که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار افزایش یافته است.

روز سه شنبه، Benxi Iron & Steel مستقر در لیونینگ برای صادرات محموله کویل نورد سرد در ماه اکتبر، ۵۴۵ دلار در هر تن فوب را برای این هفته پیشنهاد کرد. این رقم ۱۰ دلار بیشتر از قیمت هفته گذشته است.
ارزیابی هفتگی قیمت داخلی Fastmarkets برای کویل نورد سرد فروخته شده به شرق چین در جمعه گذشته ۴ میلیون و ۴۸۰-۴۳۱۰ یوان (۶۱۳-۶۱۷ دلار) به ازای هر تن بود. این رقم در مقایسه با هفته گذشته ۱۰ یوان از ۴۲۹۰-۴۳۲۰ یوان در هر تن کاهش یافته است.

برای مشاهده قیمت روز ورق روغنی کلیک کنید: لیست قیمت ورق روغنی

 

 

*** گرم

ارزیابی هفتگی قیمت Fastmarkets برای صادرات گرم پایه ۱ میلیمتری، در روز سه شنبه ۵۸۵-۵۹۰ دلار در هر تن بود. این رقم نسبت به هفته گذشته ۱۰ تا ۱۵ دلار از ۵۷۰-۵۸۰ دلار در هر تن افزایش یافته است.

قیمت های پیشنهادی گرم پایه ۱ میلیمتری با پوشش روی ۱۲۰ گرمی، از سوی کارخانه های بزرگ فولاد چین در طول هفته ۶۰۰-۶۱۰ دلار در هر تن فوب بود. معامله گران انتظار داشتند که معاملات با ۵۸۵-۵۹۰ دلار در هر تن فوب انجام شود.

در طول این هفته، تامین کنندگان ویتنامی گرم پایه ۱ میلیمتری با پوشش روی ۸۰ گرمی را ۵۹۰-۶۰۰ دلار در هر تن فوب پیشنهاد دادند. این رقم نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار بر تن افزایش یافته است. همچنین هیچ معامله ای با محموله های ویتنامی شنیده نشده است.

گرم پایه ۱ میلیمتری کره جنوبی با پوشش روی ۱۸۰ گرمی در طول هفته حدود ۶۳۰ دلار در هر تن فوب ارائه شده است. این رقم نسبت به هفته گذشته ۱۰ دلار در هر تن افزایش یافته است. روز سه شنبه، Benxi Steel پیشنهاد خود را برای محموله گرم با پوشش روی ۸۰ گرمی ماه سپتامبر، ۶۱۰ دلار بر تن اعلام کرد.

منبع: متال بولتن

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.