دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹ 14 ذو الحجة 1441 Monday, 3 August , 2020 ساعت ×

فوری

افزایش قیمت های سیم مفتول صادراتی چین با سود پایین فروش

شناسه : 10864 ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۴۰

قیمت های سیم مفتول صادراتی چین در هفته گذشته به دلیل فشار کمتر دستورات صادراتی برروی فروشندگان افزایش یافت.

پ
پ

قیمت های سیم مفتول صادراتی چین در هفته گذشته به دلیل فشار کمتر دستورات صادراتی برروی فروشندگان افزایش یافت. ارزیابی قیمت متال بولتن در روز سه شنبه ۱۷ ژوئیه برای محموله سیم مفتول ماه اوت-سپتامبر چین در محدوده ۵۷۰ تا ۵۸۰ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به هفته گذشته ۵ تا ۱۰ دلار در هر تن فوب افزایش یافته است.

کارخانه های فولاد، سیم مفتول را با قیمت ۵۸۰ تا ۵۹۰ دلار در هر تن فوب عرضه کردند که در مقایسه با هفته گذشته که ۵۷۰ تا ۵۸۵ دلار در هر تن فوب بوده است؛ افزایش یافته است. یک معامله گر در شرق چین گفت: کارخانه ها قیمت خود را به دلیل تهدید شدید عرضه به دلیل امکانات نگهداری و یا محدودیت های تولید تانگشان افزایش دادند. موجودی سیم مفتول در بازار لحظه ای در روز ۱۳ ژوئیه ۱.۲۳ میلیون تن بود که نسبت به ۳۳۰۰۰ تن در هفته گذشته کاهش یافته است.

در همین حال، قیمت سیم مفتول دیگر تامین کنندگان نیز شبیه چینی ها بود، بنابراین، فروشندگان چینی حاضر نبودند تا قیمتشان را کاهش دهند. به عنوان مثال، قیمت های سیم مفتول صادراتی ترکیه در روز ۱۲ ژوئیه در محدوده ۵۷۵ تا ۵۸۵ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به هفته گذشته که ۵۸۰ تا ۵۹۰ دلار در هر تن بوده است؛ کاهش یافته است. قیمت های سیم مفتول صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع در روز ۱۶ ژوئیه ۵۶۰ تا ۵۸۰ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به هفته گذشته ۲۰ دلار در هر تن کاهش داشت. با این حال، خریداران خارجی در برابر قیمت های صادراتی چین سرسختی کمی نشان می دادند. آنها همانند هفته پیش، برای این محصول (سیم مفتول) قیمت ۵۶۵ تا ۵۷۰ دلار در هر تن فوب را پیشنهاد دادند.

یکی از معامله گران در شرق چین گفت: بازار داخلی ضعیف یکی از دلایل برای احساس بدبینانه خریداران است. در روز سه شنبه، سیم مفتول با قیمت ۴۱۰۰ تا ۴۱۵۰ یوان (۶۱۲ تا ۶۲۰ دلار) در هر تن از درب کارخانه در شرق چین معامله شد که نسبت به هفته گذشته ۵۰ یوان در هر تن کاهش داشته است. معاملات برای سیم مفتول شامل قیمت ۵۷۰ تا ۵۸۰ دلار در هر تن فوب بود که به ترتیب نشان دهنده ارائه توسط فروشندگان و پیشنهاد توسط خریداران می باشند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.