سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

افزایش قیمت کویل نورد گرم در اروپا

شناسه : 7387 ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶

قیمت داخلی برای کویل نورد گرم در آمریکا با توجه به این نکته که کارخانه ها در شمال رزرو کردند و تعداد کمی خروجی از تولید کنندگان فولاد وجود دارد، احتمالا افزایش خواهد یافت.

پ
پ

براساس گفته سهامداران، این افزایش با توجه به افزایش پیشنهادات وارداتی قابل توجیه است.

منابع واردات کویل نورد گرم پس از اینکه کمیسیون اروپا روی مواد چینی، روسیه، اکراین، ایران و برزیل، ضد دامپینگ در آپریل ۲۰۱۷ قرار داد، محدود شد.

اروپای شمالی

قیمت هفتگی ارائه شده توسط متال بولتن برای کویل نورد گرم داخلی در اروپای شمالی ۵۶۵ الی ۵۸۰ یورو به ازای هر تن ایکس در ۲۱ فوریه بود. هفته قبل قیمت آن ۵۶۰ الی ۵۸۰ یورو به ازای هر تن ایکس بود. ارزیابی نشان می دهد که قیمت ها کارآمد بوده و معاملاتی در بازار شنیده شده است.

اما پیشنهادات رسمی از مواد این مناطق، ۶۰۰ الی ۶۱۰ یورو به ازای هر تن ایکس ای هفته بود.که از ۶۰۰ یورو به ازای هر تن ایکس در هفته قبل افزایش داشت.

یک تاجر اروپای شمالی گفت:” قیمت ها کمابیش پایدار هستند، اما روند همچنان صعودی است. اگرچه این افزایش ممکن است کمتر از انتظار باشد.”

زمان تحویل رای کیل نورد گرم از اروپای شمالی گزارش شده است که زیاد است. که باعث افزایش قیمت شده است.

قیمت هفتگی ارائه شده توسط متال بولتن برای واردات کویل نورد گرم به سمت اروپای شمالی ۵۵۰ الی ۵۷۰ یورو به ازای هر تن سی اف آر در ۲۱ فوریه بود. هفته قبل ۵۵۰ الی ۵۶۰ یورو به ازای هر تن سی اف آر بود.

اروپای جنوبی

قیمت هفتگی ارائه شده توسط متال بولتن برای کویل نورد گرم داخلی در اروپای جنوبی ۵۶۰ الی ۵۷۰ یورو به ازای هر تن ایکس در ۲۱ فوریه بود. نسبت به هفته قبل بدون تغییر بود.

آخرین برای مواد ایتالیا ۵۶۰ یورو به ازای هر تن ایکس بود، درحالیکه پیشنهادات همان محصولات از اسپانیا ۵۶۰ الی ۵۸۰ یورو به ازای هر تن ایکس شنیده شد.

انتظار می رود که کارخانه ها پیشنهادات خود را به اندازه ۱۰ الی ۲۰ یورو به ازای هر تن در طول مذاکرات افزایش دهند.

دسترسی کویل نورد گرم داخلی به دلیل تاخیر در تحویل و کاهش میزان پیشنهادات کاهش یافت.

قیمت های هفتگی ارئه شده توسط متال بولتن برای واردات کویل نورد گرم در اروپای جنوبی ثابت بود و قیمت آن ۵۵۰ الی ۵۶۰ یورو به ازای هر تن سی اف آر بود.

ارزیابی پیشنهادات از ترکیه و هند منعکس شد.

اروپای مرکزی

قیمت هفتگی ارائه شده توسط متال بولتن برای کویل نورد گرم در اروپای مرکزی بدون تغییر در هفته گذشته، ۵۵۰ الی ۵۶۰ یورو به ازای هر تن ایکس در ۲۱ فوریه بود.

منبع: متال بولتن

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.