سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

افزایش ۱.۳۰ % خروجی فولاد خام برزیلی در ماه ژانویه

شناسه : 7345 ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۲۴

 طبق  تصاویر منتشر شده توسط موسسه ملی فولاد اسو برزیل در روز سه شنبه مصادف با 20 فوریه، تولید فولاد خام در برزیل با 1.30 درصد افزایش سال به سال در ماه ژآنویه افزایش یافت.

پ
پ

تولید به میزان ۲.۸۶ میلیون تن ماه گذشته در مقایسه با ۲.۸۲ میلیون تن یک سال گذشته براورد شد.
کمپانی های برزیلی ۱.۸۸ میلیون تن فولاد پرداخت شده در ماه ژانویه تولید کردند، رشد ۶.۳۰ درصد از ۱.۷۷ میلیون تن تولید شده در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ را داشت. و خروجی فولاد تخت با ۹.۷۰ درصد در طول بازه مشابه به ۱.۱۵ میلیون تن افزایش یافت در حالی که تولید فولاد طویل با ۱.۴۰ درصد افزایش به ۷۳۰.۰۰۰ تن رسید.
در این میان، مصرف فولاد داخل برزیل در ماه ژآنویه به ۱.۶۰ میلیون تن  رسید که از دوره مشابه سال قبل ۱۲.۷۰ درصد افزایش داشته است.
فروش فولاد
 فروش فولاد به بازار داخلی برزیل با ۱۴.۲۰ درصد بهبود سال به سال در ماه ژانویه به ۱.۴۱ میلیون تن از ۱.۲۴ میلیون تن بهبود یافت. فروش ها کالاهای فولادی پرداخت شده  به میزان ۱۴.۱۰ درصد در مقایسه با ۱.۳۹ میلیون تن از ۱.۲۱ میلیون تن افزایش یافته است.
محموله های تولیدات فولاد تخت با ۱۲ درصد بهبود به ۸۲۸.۰۰۰ تن در میان افزایش قیمت از ۱۲ الی ۱۳ درصد اعمال شده توسط کارخانه محلی در طول ماه  بود. در این میان، فروش فولاد طویل با ۱۷.۳۰ درصد افزایش به ۵۶۳.۰۰۰ تن رسید.
تجارت خارجی
 تصاویر اسیو برزیل  نشان می دهد که واردات برزیلی ۲۱۷.۰۰۰ تن  از تولیدات فولاد ماه گذشته در مقایسه با ۲۰۹.۰۰۰ تن یک سال پیش است. واردات فولاد طویل  رشدی با ۱۲.۲۰ درصد سال به سال در ماه ژانویه به ۴۶.۰۰۰ تن  رسید در حالی که واردات فولاد تخت با ۳.۵۰ درصد کاهش به ۱۳۷.۰۰۰ تن رسیده است.
در این میان جمع صادرات فولاد برزیلی به ۱.۳۵ میلیون تن افزایشی یا ۶.۹۰ درصد از ۱.۲۶ میلیون تن صادر شده یک سال پیش است.
از مجموع این، صادرات محصولات نیمه تمام فولادی ، افزایش با ۲.۷۰ درصد سال به سال، به ۸۶۴۰۰۰ تن رسید.
منبع: متال بولتن 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.