جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹ 20 ذو القعدة 1441 Friday, 10 July , 2020 ساعت ×

تقاضای ضعیف عامل کاهش قیمت بیلت ترکیه

شناسه : 14574 ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶

قیمت بیلت ترکیه در هفته گذشته کاهش یافت، زیرا کارخانجات در این کشور درگیر تقاضای ضعیف برای میلگرد در بازارهای داخلی و صادراتی بودند.

پ
پ

قیمت بیلت ترکیه در هفته گذشته کاهش یافت، زیرا کارخانجات در این کشور درگیر تقاضای ضعیف برای میلگرد در بازارهای داخلی و صادراتی بودند. ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای بیلت وارداتی به ترکیه در محدوده ۴۳۵ تا ۴۴۵ دلار در هر تن سی اف آر بود که نسبت به هفته گذشته که ۴۴۰ تا ۴۴۵ دلار در هر تن بوده است؛ کاهش یافته است.

تولید کنندگان بیلت در منطقه سی آی اس پیشنهادات خود را به ۴۴۵ تا ۴۵۰ دلار در هر تن سی اف آر کاهش دادند و تعداد انگشت شماری از خریداران در بازار ترکیه قیمت ۴۳۵ دلار در هر تن و یا حتی پایین تر را پیشنهاد دادند. با توجه به قیمت پیشنهادی سی آی اس، کارخانجات در ترکیه تا قبل از فروش میلگرد اقدام به خرید نخواهند کرد. اکثر معاملات اخیر در بازار داخلی ترکیه در هفته گذشته با قیمت ۴۵۰ دلار در هر تن انجام گرفت. در حال حاضر پیشنهادات به زیر ۴۴۰ دلار در هر تن از تولیدات قبلی کاهش یافته است، اما فروشی در این سطح قیمت شنیده نشده است.

ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای بیلت داخلی ترکیه در محدوده ۴۴۰ تا ۴۵۰ دلار در هر تن از تولیدات قبلی بود که در مقایسه با هفته گذشته که ۴۴۲ تا ۴۵۰ دلار در هر تن بوده است؛ کاهش داشته است. بازار بیلت صادراتی ترکیه نیز با توجه پیشنهادات خریداران شمال آفریقا تحت نوسانات زیادی بود. تولید کنندگان بیلت ترکیه محصولات خود را با قیمت ۴۴۰ تا ۴۵۰ دلار در هر تن فوب عرضه کردند در حالی که آنها پیشنهاد ۴۲۰ دلار در هر تن هم دریافت کرده بودند. ارزیابی هفتگی قیمت برای بیلت صادراتی ترکیه در محدوده ۴۲۰ تا ۴۴۰ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.