جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹ 20 ذو القعدة 1441 Friday, 10 July , 2020 ساعت ×

ثبات قیمت های ورق نورد گرم و سرد روسیه

شناسه : 4741 ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۳۱

قیمت های کویل گرم و سر داخلی روسیه در حالت پایدار نسبت به هفته پیش خود باقی ماند.

پ
پ

وضعیت کویل سرو و گرم نوردی حالا به نظر می رسد مشابه وضعیت ورق تخت CIS را طی کند.

ارزیابی متال بولتن برای قیمت کویل نورد گرم (HRC) صادراتی CIS برابر با ۵۷۵-۶۱۰ دلار بر هرتن فوب دریای سیاه در روز دوشنبه ۲۵ سپتامبر قیمت گذاری شد، که در مقایسه با هفته گذشته که قیمت برای این محصول ۵۸۵-۶۱۰ دلار بر هر تن فوب دریای سیاه بود، دارای ۱۰ دلار کاهش قیمت در ابتدای بازه بوده است.

ورق نورد گرم

ارزیابی متال بولتن برای ورق گرم ۴mm روسیه بدون تغییر در بازه ۳۸۰۰۰-۴۳۶۰۰۰ روبل (واحد روسی) معادل ۵۶۰-۷۵۷ دلار بر هر تن Cpt موسکو بعلاوه مالیات ارزش افزوده در روز دوشنبه بود.

گزارشات حاکی از اینست که اخرین خرید برای ورق HR در اواسط سپتامبر به قیمت ۳۸۰۰۰ روبل بر تن Cpt موسکو بوده است اما پس از آن هیچ معامله ای توسط شرکت ها صورت نگرفته است.

بر اساس گفته های متال بولتن، ورق گرم HR، ۴mm برای ماه اکتبر برای عرضه به قیمت ۴۳۶۰۰ روبل بر تن Cpt مسکو قیمت گذاری شده است.

ورق نورد سرد

بر طبق ارزیابی های متال بولتن در روز دوشنبه قیمت ورق نورد سرد CR، ضخامت ۱mm در بازه ۴۲۵۰۰-۴۶۳۰۰ روبل بر هر تن Cpt مسکو (شامل مالیات) اعلام شد که نشان دهنده ثبات قیمت ها در مقایسه هفتگی این محصول بوده است.

این در حالی است که در آخرین خرید ورق سرد ۱mm با قیمت ۴۲۵۰۰ روبل بر تن Cpt مسکو، در اواسط سپتامبر مورد معامله قرار گرفته بود. از طرفی عرضه ورق نورد سرد CR به قیمت ۴۶۳۰۰ روبل بر هر تن در این هفته اعلام گردیده بود.

تسمه

ارزیابی قیمتی متال بولتن برای تسمه با ضخامت ۲۰mm در بازار داخلی روسیه ۳۷۰۰۰-۳۷۰۵۰ روبل بر هر تن Cpt مسکو شامل مالیات بر ارزش افزوده در روز دوشنبه بوده است که این قیمت ها نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.