جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹ 18 ذو الحجة 1441 Friday, 7 August , 2020 ساعت ×

خلاصه ای از فولاد در هفته ای که گذشت

شناسه : 7284 ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹

متال بولتن مروری از فروشگاه های اصلی که در بازار فولاد در طول هفته گذشته پیشنهاد کردند ارائه نمود. تعطیلات در برخی بازارها برای جشن گرفتن سال نو شکوفه ها چینی قیمت های کامودیتی این هفته را واردار به کار کرد.

پ
پ

شاخص سنگ اهن ۶۲ درصدی متال بولتن به ۷۸.۴۳ دلار برای هر تن سی اف ار در روز سه شنبه افزایش یافت، در حالی که شاخص های فوب استرالیا متال بولتن برای زغال سنگ بدون شیبی در قیمت ۲۲.۵۷ دلار برای هر تن زغال سنگ کک سخت اولیه و افزایش با ۵.۵۰ دلار برای هر تن به ۱۹۳.۰۱ دلار برای زغال سنگ کک سخت بود.
متال بولتن شاخص های خود را برای سنگ اهن و زغال سنگ کک خود در روز جمعهدر رابطه با تعطیلات عمومی در سنگاپور منتشر نکرد.
طبق گفته تحلیل های متال بولتن، قیمت های زغال سنگ کک داخلی در چین در اغاز ماه فوریه در میان عرضه کم تولیدات اولیه و تقاضا های بالاتر برای زغال سنگ حرارتی در ان کشور شکوفا کرد.
قیمت های قراضه فولادی در بازارهای عمده جهانی استوار با ادامه کارخانه های فولاد ترکیه به خرید های قراضه عمیق دریا خود برای ماه مارس، باقی ماند.
قیمت های قراضه وارداتی در بازار هند به شدت ارام حرکت صعودی داشت این حرکت در نتیجه تقاضای خوب محلی و عرضه های کاهش یافته قراضه برای ایالت های متحده و اروپا بود.
طبق ایمیل مشاهده شده توسط متال بولتن، اتوکامپو امریکا، شرکت جانبی شمال امریکا فولادسازان ضد زنگ فنلاندی،در حال محدود کردن فروش های مواد فولادی زنگ نزن اولیه و ثانویه اضافی به مشتریان ترجیحی است. و بازار برای اهن چدنی اصل CIS ویکاند در طول هفته گذشته بر قیمت های رزرو کمتری در ایتالیا بود.
فولاد
قیمت هیا کویل نورد گرم شده چین (HRC) در روز چهارشنبه پیش روی تعطیلات سال نو ثابت بود، با بازارهای عمده داخلی در ایست مجازی، در حالی که فوتوریز اهنی دست اوردهای اولیه در ۳۰ دقیقه اخر تجارت را زدود.
قیمت های واردات برای بیلت فولادی در جنوب اسیا  در میان فعالیت تجارتی کم تخت بود در حالی که آنها برای اسلب در منطقه وسیع تر شامل شرق اسیا روند صعودی بر افت قریب الوقوع در فهرست دارایی مشتریان  داشت.
قیمت های صادرات بیلت فولاد ایرانی افزایش ظریفی با ۵ دلار برای هر تن را داشت با قراردادهایی که در قیمت های بالاتر گزارش شدند.
بازرگان فولاد در روسیه انتظار بررسی تولید کننده های میلگرد به قیمت های رو به پایین خود در نتیجه تقاضا ضعیف در بازارهای ثانویه را داشت. قیمت های داخلی برای میلگرد در جنوب اروپا با ۵ یورو (۶ دلار)برای هر تن از هفته گذشته در قیمت های کمتر قراضه کاهش داشته است و تقاضا کم ادامه یافت.
کارخانه های اروپا در حال اصرار به قیمت های بالاتر داخلی برای HRC در پی روند صعودی ساکن شده بر بازار دارند.
خط مشی تجارت
ایالت های متحده به بررسی در دامپینگ مورد ادعا و کمک مالی واردات لوله فولادی جوش کاری شده قطر بالا از کانادا، چین، یونان، هند، کره جنوبی و ترکیه اغاز کرد. این نیز حکم های نهایی به تاخیر افتاده در مورد های پیش دستی وظایف در برابر فولاد نورد سرد شده ویتنامی و فولاد رول شده تخت  در نتیجه تعطیلی دولت داشت.
 طبق موسسه صادرات و تولید کننده های بین المللی میلگرد ، هند مالیت صادرات در ۲۰ درصد بر الکتروهای گرافیتی از ۱ اپریل  اعمال خواهد کرد.
 کمیسیون اروپا بیان کرد که، عوارض ضد دامپینگ اروپا بر واردات سیم فولادی ضد زنگ صادره از هند در تاریخ ۹ نوامبر سال ۲۰۱۸  بدون بررسی اغاز شده، منقضی خواهد شد.
پیرامون جهان
ویلبور روس منشی  بازرگانی ایالت متحده بیان کرد که ریسس جمهور کشورش دونالد ترامپ و ریسس اجرایی او در حال در نظر گرفتن ترافیک های وسیع رفت امد حجیم و سهمیه های محدود در پی  برسی های بخش ۲۳۲ دپارتمان در واردات فولاد و الومینیم هستند.
خروجی سنگ اهن توسط وال با ۱ درصد افزایش سال به سال در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ افزایش یافت.  ارسلورمیتال در روز دوشنبه اعلام نمود که موسسه خصوصی هندی ارسلور میتال به وارد کردن بخش تولید فولاد هندی با مزایده ای برای گرفتن تولید کننده فولاد هندی اسار استیل ورشکسته  تمایل دارد.
سازنده  لوله فولاد اوکراینی اینتر پایپ تایید رسمی برای برنامه های مشترک با لوله ساز فرانسوی والورک دریافت کرده است. گردوی قراردادی با مینرلکوا برسیل کینروس  را برای فروش دو نیروگاه هیدروالکتریک  در ایالت غربی برزیل به عنوان قدم بعدی در استراتژی خود برای تمرکز بر دارایی های سود اور فولاد وارد کرده است.
در نهایت فولاد اروپا تیزن کراپ گزارش بهبود فروش و درامد در سه ماهه چهارم شال ۲۰۱۷ را در قیمت های بالتر فولاد اعلام نمود.
منبع: متال بولتن

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.