سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

فوری

روند نزولی بازار محصولات تخت روسیه با تقاضای کم

شناسه : 10860 ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۷:۰۴

قیمت های ورق گرم و سرد در منطقه مرکزی روسیه، در اطراف مسکو، در این هفته با ادامه تقاضای کم کاهش یافتند.

پ
پ
قیمت های ورق گرم و سرد در منطقه مرکزی روسیه، در اطراف مسکو، در این هفته با ادامه تقاضای کم کاهش یافتند. بزرگترین معامله گر روسیه به متال بولتن گفت: به طور سنتی، تقاضا در تابستان بالاست، اما در این سال ما در ماه ژوئن با رکورد فروش پایین مواجه شده ایم، و در ماه ژوئیه نیز این روند ادامه دارد. وی افزود: این مهم است که [آمار فروش در ماه ژوئن] به ویژه در مناطقی که جام جهانی [فوتبال] در حال اجرا است، بسیار کم است. به همین دلیل است که من اعتقاد دارم که مسابقات باعث کاهش تقاضا شد. مسابقه نهایی تورنومنت در ۱۵ ژوئیه در مسکو برگزار شد.
 
ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای ورق گرم ۴ میلیمتری روسیه در محدوده ۴۱۸۰۰ تا ۴۱۹۰۰ روبل (۶۷۰ تا ۶۷۲ دلار) در هر تن سی پی تی مسکو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده بود که نسبت به ۴۲۸۰۰ تا ۴۲۹۸۰ روبل هفته گذشته کاهش یافته است. بعد از اینکه کارخانه ها قیمت های خود را برای سهامداران به ۴۲۸۰۰ تا ۴۳۰۰۰ روبل در هر تن سی پی تی در هفته گذشته کاهش دادند، معامله گران مواد بیشتری از سهام را خریداری کردند. با توجه به قیمت ۱۰۰۰ روبل در هر تن، قیمت رزرو به طور موثر ۴۱۸۰۰ تا ۴۱۹۰۰ روبل در هر تن بود.
 
معامله گرانی که توافقنامه های انبار دارند، بدون پرداخت هزینه ها مواد را به سهام عرضه می کنند و می توانند از زمان ذخیره سازی سهام خود در هر دوره زمانی معین – معمولا شش هفته تا دو ماه پس از تاریخ عرضه – قیمت را در آن زمان خریداری کنند. کارخانه ها مبلغ ۱۰۰۰ روبل در هر تن را وقتی که مواد را از سهام موجود در ماه مه و ژوئن تحویل گرفتند، به معامله گران بازپرداخت خواهند کرد. یکی دیگر از سهامداران به متال بولتن گفت: در حال حاضر قیمت های پایین تری داریم و سود هم داریم اما تقاضا نداریم.
 
از اوایل ژوئن، زمانی که بازار ورق گرم در روسیه در محدوده ۴۶۱۰۰ تا ۴۶۲۰۰ روبل به ازای هر تن ارزیابی شد، قیمت آن ۴۳۰۰ روبل در هر تن کاهش یافته است. در همین حال، قیمت در بازار ثانویه نیز کاهش یافته است، اما نه به طرز چشمگیری. ورق گرم از جانب معامله گران بزرگ در محدوه ۴۴۸۹۰ تا ۴۴۹۰۰ روبل در هر تن در مقایسه با ۴۴۸۹۰ تا ۴۵۱۰۰ روبل در هر تن در اواخر ماه ژوئن در دسترس است. در تاریخ ۱۶ ژوئیه، ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای ورق سرد ۱ میلیمتری روسیه در محدوده ۴۷۳۵۰ تا ۴۷۵۰۰ روبل در هر تن سی پی تی مسکو بود که نسبت به هفته گذشته که ۴۷۷۰۰ تا ۴۷۹۰۰ روبل در هر تن بوده است؛ کاهش یافته است.
 
با توجه به سود ۱۰۰۰ روبل در هر تن، سهامداران ورق سرد را با قیمت ۴۷۳۵۰ تا ۴۷۵۰۰ روبل در هر تن خریداری کردند. قیمت های کنونی برای ورق سرد برای سهامداران در محدوده ۴۸۳۵۰ تا ۴۸۵۰۰ روبل در هر تن سی پی تی مسکو می باشد، اگرچه یکی از معامله گران گفت که قیمت ارائه شده از جانب شرکت نوولیپتسک ۴۷۵۰۰ روبل در هر تن بوده است. ارزیابی قیمت متال بولتن در تاریخ ۱۶ ژوئیه برای صفحه فولادی ۲۰ میلیمتری داخلی روسیه در محدوده ۴۲۰۰۰ تا ۴۳۵۰۰ روبل در هر تن سی پی تی مسکو بدون تغییر نسبت به هفته گذشته بود.

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.