*** میلگرد داخلی امارات متحده عربی

با فرارسیدن تعطیلات عید فطر در پایان ماه رمضان، تقاضا برای میلگرد داخلی امارات متحده عربی ضعیف گزارش شد. در ماه رمضان، بطور معمول ساعات کاری کاهش می یابد و تقاضا نیز برای فولاد و مواد اولیه افت می‌کند. بزرگترین تولیدکننده امارات متحده عربی، امارات استیل، میلگرد خود را با قیمت 1881 درهم (512 دلار) در هر تن از تولیدات قبلی ارائه کرد که در مقایسه با هفته گذشته که 2007 درهم در هر تن بوده، کاهش یافته است؛ زیرا فعالیت بازار در اواخر ماه رمضان و در تعطیلات عید فطر بسیار ضعیف بود.

کونارس استیل میلگرد خود را با قیمت 1800 درهم در هر تن از تولیدات قبلی عرضه کرد، درحالی‌که Hamriyah Steel میلگرد را با قیمت 1805 تا 1825 درهم در هر تن از تولیدات قبلی عرضه کرد. ارزیابی هفتگی قیمت برای میلگرد داخلی امارات متحده عربی در محدوده 1800 تا 1881 درهم در هر تن از تولیدات قبلی بود که نسبت به هفته گذشته کاهش داشته است.

 

*** میلگرد وارداتی به امارات متحده عربی

میلگرد وارداتی به امارات متحده عربی در محدوده قیمتی 500 تا 515 دلار در هر تن سی‌اف‌آر شنیده شد، اما به دلیل طولانی بودن تعطیلات عید فطر معامله‌ای در بازار شنیده نشد. ارزیابی هفتگی قیمت برای میلگرد وارداتی به امارات متحده عربی بدون تغییر نسبت به هفته گذشته در محدوده 500 تا 515 دلار در هر تن سی‌اف‌آر بود.

 

*** شمشال وارداتی به امارات متحده عربی

تامین کنندگان عمان، شمشال خود را در امارات متحده عربی با قیمت 470 دلار در هر تن سی‌اف‌آر عرضه کردند. ارزیابی هفتگی قیمت برای شمش فولادی وارداتی به امارات متحده عربی بدون تغییر نسبت به هفته گذشته در محدوده 450 تا 470 دلار در هر تن سی‌اف‌آر بود.

منبع: متال بولتن