سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

فولاد بیلت ترکیه/ گرانی قراضه و تقاضای قوی، قیمت های ترکیه را افزایش می دهد

شناسه : 7404 ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۷:۵۴

منابع در روز پنجشنبه 22 فوریه گفتند که قیمت های بیلت ترکیه در هفته گذشته به دنبال افزایش ارزش قراضه وارداتی و هم چنین تقاضای قوی افزایش یافت.

پ
پ

منابع در روز پنجشنبه ۲۲ فوریه گفتند که قیمت های بیلت ترکیه در هفته گذشته به دنبال افزایش ارزش قراضه وارداتی و هم چنین تقاضای قوی افزایش یافت. طبق ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای بیلت وارداتی به ترکیه، این محصول با افزایش نسبت به هفته قبل که ۵۱۰ تا ۵۲۰ دلار در هر تن بوده است؛ در این هفته به قیمت ۵۲۵ تا ۵۴۰ دلار در هر تن سی اف آر عرضه شد.

تعدادی از محموله های بیلت در هفته جاری به ترکیه فروخته شد. قیمت در ابتدای هفته ۵۲۵ دلار به ازاء هر تن سی اف آر بود که در هفته بعد به ۵۴۰ دلار افزایش یافت. قیمت بیلت در بازار داخلی نیز در هفت روز گذشته افزایش یافته است. تامین کنندگان بیلت ترکیه، مواد را با قیمت ۵۵۰ تا ۵۶۰ دلار در هر تن از درب کارخانه ارائه دادند، در حالی که یک منبع کارخانه ترکیه گفته است که آنها قصد افزایش قیمت پیشنهادی خود به ۵۷۰ دلار در هر تن را دارند.

ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای بیلت داخلی ترکیه در محدوده ۵۵۰ تا ۵۶۰ دلار از درب کارخانه بود که نسبت به هفته گذشته که ۵۳۰ تا ۵۴۰ دلار در هر تن بوده است؛ افزایش یافته است. ارزیابی هفتگی قیمت برای بیلت صادراتی ترکیه در محدوده ۵۵۵ تا ۵۶۵ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به هفته قبل که ۵۴۰ تا ۵۴۵ دلار در هر تن بوده است؛ افزایش یافته است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.