سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

قیمت های محصولات طویل سی آی اس تحت فشار تقاضای کم

شناسه : 10803 ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۵:۳۵

قیمت های میلگرد و سیم مفتول صادراتی سی آی اس در پایان هفته منتهی به دوشنبه 16 ژوئیه به دلیل تقاضای کم در فروش های عمده و شرایط نامساعد بازار محصولات طویل فولادی کاهش یافت.

پ
پ

قیمت های میلگرد و سیم مفتول صادراتی سی آی اس در پایان هفته منتهی به دوشنبه ۱۶ ژوئیه به دلیل تقاضای کم در فروش های عمده و شرایط نامساعد بازار محصولات طویل فولادی کاهش یافت. ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای میلگرد صادراتی منطقه سی آی اس از ۵۴۵ تا ۵۷۵ دلار در هر تن هفته گذشته به ۵۳۵ تا ۵۴۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافت.

میلگرد روسیه برای مشتریان خارجی با قیمت ۵۴۵ تا ۵۵۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه در دسترس بود، درحالی که  قیمت مواد بلاروس ۵۶۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه شنیده شد. پیشنهادات اخیر از اوکراین حدود ۵۷۰ تا ۵۷۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه شنیده شد. اما شرکت کنندگان در بازار گفتند که قیمت قابل قبول برای میلگرد کشورهای مستقل مشترک المنافع در حدود ۵۳۰ تا ۵۳۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه خواهد بود.

یک منبع از خاورمیانه با اشاره به قیمت ۵۰ دلار برای هر تن حمل و نقل به منطقه شورای همکاری خلیج فارس (GCC) گفت: قیمت پیشنهادی میلگرد کشورهای مستقل مشترک المنافع باید حدود ۵۳۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه باشد. وی افزود: شما می توانید ۵۵۰ دلار برای هر تن فوب بیلت ترکیه بخرید، آن را تحویل دهید و دوباره به میلگرد تبدیل کنید و قیمت نهایی حدود ۵۸۰ تا ۵۹۰ دلار برای هر تن از درب کارخانه خواهد بود.

سیم مفتول بلاروس در قیمت ۵۷۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه گزارش شد. مواد مشابه از روسیه در قیمت ۵۷۵ تا ۵۸۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه در دسترس بود، در حالی که پیشنهادات اخیر از اوکراین در حدود ۶۰۰ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه شنیده شد. اما قیمت قابل قبول در محدوده ۵۶۰ تا ۵۶۵ دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه تخمین زده شد. براساس ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای سیم مفتول صادراتی سی آی اس، این محصول با قیمت ۵۶۰ تا ۵۸۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه عرضه شد که نسبت به هفته گذشته ۲۰ دلار در هر تن کاهش داشته است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.