جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹ 20 ذو القعدة 1441 Friday, 10 July , 2020 ساعت ×

کاهش قیمت بیلت وارداتی به ترکیه با توجه به پیشنهادات قیمتی پایین تر

شناسه : 14634 ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲

تقاضای ضعیف برای محصولات طویل فولادی تمام شده در هر دو بازار داخلی و صادراتی ترکیه و هم چنین روند نزولی برای قراضه وارداتی، مشتریان ترکیه را مجبور کرد تا پیشنهادات خود را برای بیلت وارداتی کاهش دهند.

پ
پ

تقاضای ضعیف برای محصولات طویل فولادی تمام شده در هر دو بازار داخلی و صادراتی ترکیه و هم چنین روند نزولی برای قراضه وارداتی، مشتریان ترکیه را مجبور کرد تا پیشنهادات خود را برای بیلت وارداتی کاهش دهند. ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای بیلت وارداتی به ترکیه در محدوده ۴۲۰ تا ۴۴۰ دلار در هر تن سی اف آر بود که نسبت به هفته گذشته که ۴۳۵ تا ۴۴۵ دلار در هر تن سی اف آر بوده است؛ کاهش یافته است.

به گزارش فعالان بازار، چندین محموله بیلت از شرق اوکراین با قیمت ۴۱۳ تا ۴۲۲ دلار در هر تن سی اف آر به ترکیه فروخته شد. قیمت محصولات در شرق اوکراین حداقل ۲۰ دلار در هر تن در مقایسه با سایر تولید کنندگان سی آی اس ارزان تر است، زیرا هزینه های حمل و نقل اضافی با توجه به ریسک آنها وجود دارد. پیشنهادات اخیر شنیده شده از جانب تامین کنندگان سی آی اس ۴۴۰ دلار در هر تن سی اف آر بود، اما با توجه به کاهش اخیر قیمت میلگرد صادراتی، مشتریان ترکیه این قیمت را نپذیرفتند. هیچ کس در این هفته مایل به کاهش قیمت های پیشنهادی خود نبود؛ بنابراین تنها فروش محصولات از شرق اوکراین شنیده شده است.

قیمت بیلت صادراتی ترکیه در محدوده ۴۴۰ تا ۴۴۵ دلار در هر تن فوب بود، اما پیشنهاد مشتریان قیمتی پایین تر از ۴۲۰ دلار در هر تن فوب بود. فروش اخیر بیلت ترکیه در محدوده ۴۳۸ تا ۴۴۰ دلار در هر تن فوب شنیده شد. به گفته فعالان بازار این محموله برای تحویل به شمال آفریقا بود. ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای بیلت صادراتی ترکیه در محدوده ۴۲۰ تا ۴۴۰ دلار در هر تن فوب بود. ارزیابی هفتگی قیمت برای بیلت داخلی ترکیه در محدوده ۴۴۰ تا ۴۴۵ دلار در هر تن از تولیدات قبلی بود که نسبت به هفته گذشته ۵ دلار در هر تن کاهش داشته است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.