دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹ 16 ذو القعدة 1441 Monday, 6 July , 2020 ساعت ×
 • اوقات شرعی


  Warning: A non-numeric value encountered in /home/artanpre/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

 • کاهش قیمت های صادراتی کویل نورد گرم و سرد سی آی اس

  شناسه : 4642 ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۰۱

  در طول هفته گذشته ، قیمت های کویل نورد گرم و کویل نورد سرد سی آی اس ، به دنبال افت جهانی قیمت مواد خام ، کاهش یافته است.

  پ
  پ

  به گزارش متال بولتن : در طول چهار هفته گذشته ، قیمت های کویل نورد گرم و کویل نورد سرد سی آی اس به طور متوسط ، ۴۰ تا ۵۵ دلار بر تن فوب دریای سیاه افزایش یافته است. این رشد قیمت به دلیل افزایش قیمت های صادراتی چین به وجود آمده بود. این هفته ، قیمت های صادراتی کویل نورد گرم چین همچنان بالا بود هر چند به دلیل ضعف در بازار داخلی چین ، روند صعودی قیمت برخی از مواد آنها متوقف شده است. هم چنین در طول هفته گذشته ، قیمت های زغال سنگ و سنگ آهن روند نزولی داشته است. یک تاجر گفت : من فکر می کنم که ما در حال حاضر در نقطه اوج بازار هستیم و قیمت ها افت خواهد کرد. زمستان در راه است و تاجران باید مواد خود را بفروشند بنابراین من فکر می کنم قیمت ها در اکتبر پایین می آید زیرا آنها قادر نیستند سفارش جدیدی بگیرند. یک تاجر دیگر نظر خوشبینانه تری داشت و گفت : به نظر من ممکن است قیمت ها تغییر اندکی داشته باشند اما انتظار می رود که هفته آینده نیز قیمت ها رشد داشته باشند.

  کویل نورد گرم
  ارزیابی قیمت متال بولتن در روز دوشنبه ۱۸ سپتامبر برای کویل نورد گرم صادراتی سی آی اس ، با ۱۵ دلار بر تن کاهش نسبت به هفته گذشته ، از ۶۰۰ تا ۶۱۰ دلار بر تن فوب ، به ۵۸۵ تا ۶۱۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه رسیده است. شنیده شده که کویل نورد گرم روسیه طی چندین معامله به قیمت ۶۰۰ تا ۶۰۵ دلار بر تن فوب دریای سیاه به ترکیه فرخته شده است. به گفته منابع : قیمت های پیشنهادی کویل نورد گرم روسیه در هفته گذشته ۶۱۰ تا ۶۱۵ دلار بر تن فوب بوده است در حالی که این هفته ،افزایش یافته و به ۶۳۰ دلار بر تن فوب رسیده است. هر چند معاملات ترکیه به ۵۹۰ تا ۶۰۰ دلار بر تن سی اف آر( معادل ۵۷۰ تا ۵۸۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه ) رسیده است. کویل نورد گرم MMK روسیه به قیمت ۶۲۵ تا ۶۳۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه به خاورمیانه و شمال آفریقا پیشنهاد شده است. هم چنین پیشنهاد کویل نورد گرم MMK به غرب آفریقا ۶۳۰ دلار بر تن فوب بوده است. گفته شده که قیمت مورد قبول در این منطقه ۶۰۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه بوده است. بیشتر پیشنهادهای اخیر کویل نورد گرم اوکراین به غرب آفریقا و ۵۸۵ دلار بر تن فوب بوده است هر چند در طول هفته های گذشته هیچ پیشنهادی شنیده نشده است. پیشنهادهای کویل نورد گرم اوکراین ، اغلب پایین تر از پیشنهادهای روس ها است.

  کویل نورد سرد
  ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن در روز ۱۸ سپتامبر برای کویل نورد سرد صادراتی سی آی اس ، با ۲۰ دلار بر تن کاهش نسبت به هفته گذشته ، از ۶۳۰ تا ۶۴۰ دلار بر تن فوب ، به ۶۱۰ تا ۶۴۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه رسیده است. این هفته هیچ پیشنهاد جدیدی از طرف MMK  شنیده نشده است . هر چند هفته گذشته ، کویل نورد گرم MMK  به قیمت ۶۴۰ تا ۶۵۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه به منطقه منا پیشنهاد شده بود. شنیده شده که چندین معامله کویل نورد سرد اوکراین به قیمت ۶۱۰ تا ۶۲۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه در غرب آفرقا انجام شده است.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  این خبرها را نیز از دست ندهید

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.