چهارشنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۹ 18 ذو القعدة 1441 Wednesday, 8 July , 2020 ساعت ×

گزارش هفتگی قیمت های محصولات فولادی صادراتی چین

شناسه : 4660 ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۴۹

گزارش هفتگی قیمت های محصولات فولادی صادراتی چین

پ
پ

روز سه شنبه ۱۹ سپتامبر قیمت میلگرد صادراتی چین در بازه ۵۶۰ تا ۵۷۵ دلار بر تن فوب بنادر اصلی چین بود که نسبت به هفته قبل تغییری نداشت. دو هفته قبل قیمت ها در بازه ۵۶۲ تا ۵۸۰ دلار بر تن بودند. این کاهش قیمت به علت کاهش قیمت محصولات نیمه تمام فولادی و نیز کاهش تقاضا در بازار داخلی بود.
قیمت مفتول گرید مش صادراتی چین نیز با افت ۱/۶۵ درصدی نسبت به هفته قبل در بازه ۵۹۰ تا ۶۰۰ دلار بر تن فوب بنادر اصلی چین قرار گرفت. این افت پس از رشد در هفته قبل رخ داد (دو هفته قبل قیمت ها در بازه ۵۶۰ تا ۵۸۰ دلار بر تن قرار داشتند و پس از رشد چشمگیر ۶/۱۴ درصدی در هفته منتهی به ۱۲ سپتامبر، به ۶۰۰ تا ۶۱۰ دلار بر تن رسیدند).
همچنین در این روز قیمت پلیت سنگین صادراتی چین در بازه ۵۵۰ تا ۵۵۵ دلار بر تن بود که افت هفتگی ۱/۳۴ درصد را تجربه کرد. افت در بازار داخلی علت اصلی این کاهش قیمت بود.
در روز سه شنبه قیمت صادراتی کویل نورد سرد چین با رشد هفتگی ۰/۸۲ درصد در بازه ۶۱۵ تا ۶۲۰ دلار بر تن فوب باقی ماند. این افزایش به علت کنار آمدن خریداران خارجی با قیمت های بالاتر بود.
در بخش کویل نورد گرم نیز قیمت ها با ۰/۴۳درصد رشد در بازه ۵۸۰ تا ۶۰۰ دلار بر تن جا خوش کردند.
در بخش کویل گالوانیزه گرم نیز قیمت های صادراتی چین رشد هفتگی ۰/۳۷ درصدی را تجربه نمودند و به ۶۷۰ تا ۶۷۵ دلار بر تن فوب رسیدند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.