چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹ 14 جماد ثاني 1442 Wednesday, 27 January , 2021 ساعت ×
افزایش سرمایه گل‌گهر تصویب شد:

گل‌گهر ، پیشرو در هوشمند سازی معادن

شناسه : 35512 ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
شرکت‌های بزرگ معدنی در تمام جهان در برنامه یک دهه آینده یعنی تا سال ۲۰۳۰ باید بتوانند ضمن ارتقای فناوری موجود، سیاست جذب سرمایه انسانی جدید را مطابق با آن فناوری تبیین کنند. تحقق این هدف تاثیر بسزایی بر جایگاه شرکت‌های معدنی خواهد گذاشت؛ بنابراین تعاملات بین‌المللی در این زمینه یکی دیگر از مسائل مهم در دهه آینده است که شرکت گل‌گهر بر آن تاکید ویژه‌ای دارد.
گل‌گهر ، پیشرو در هوشمند سازی معادن
پ
پ

به گزارش آرتان پرس، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به‌عنوان یک شرکت پیشرو از چندی پیش مراحل هوشمند سازی معادن  و سایر واحدهای معدنی خود را آغاز کرده و بی‌تردید تا سال ۲۰۳۰ شاهد تحولات عظیمی در این مجموعه خواهیم بود. و سایر واحدهای معدنی خود را آغاز کرده و بی‌تردید تا سال ۲۰۳۰ شاهد تحولات عظیمی در این مجموعه خواهیم بود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر عنوان کرد: شرکت‌های بزرگ معدنی در تمام جهان در برنامه یک دهه آینده یعنی تا سال ۲۰۳۰ باید بتوانند ضمن ارتقای فناوری موجود، سیاست جذب سرمایه انسانی جدید را مطابق با آن فناوری تبیین کنند. تحقق این هدف تاثیر بسزایی بر جایگاه شرکت‌های معدنی خواهد گذاشت؛ بنابراین تعاملات بین‌المللی در این زمینه یکی دیگر از مسائل مهم در دهه آینده است که شرکت گل‌گهر بر آن تاکید ویژه‌ای دارد.

 

*** تعامل گل گهر با دانشگاه ها

مجید علیدادی سلیمانی درباره اهمیت تعامل با دانشگاه‌ها گفت: تعامل با دانشگاه‌های معتبر سراسر کشور یکی از رویکردهایی است که توسعه منابع انسانی متخصص و جذب نخبگان را در مجموعه معدنی و صنعتی گل‌گهر امکان‌پذیر می‌کند. واحدهای تحقیقات و فناوری دانشگاه‌ها می‌توانند نقشی مهم و کاربردی در تسهیل و تسریع توسعه سرمایه انسانی شرکت‌های معدنی طی یک دهه آینده ایفا کنند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر درباره نقش نیروی انسانی در توسعه، گفت: از نگاه مجموعه گل‌گهر، نیروی انسانی، یک سرمایه گران‌مایه است که ارزش آن با هر نوع ذخیره پولی و مانند آن قابل‌قیاس نیست؛ بنابراین توسعه نیروی انسانی در گل‌گهر فرصت‌هایی را به‌وجود می‌آورد که بیش از پیش منجر به ارتقای جایگاه این شرکت می‌شود.

 

*** آغاز مراحل هوشمند سازی معادن گل گهر

علیدادی‌سلیمانی در پایان تصریح کرد: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به‌عنوان یک شرکت پیشرو از چندی پیش مراحل هوشمند سازی معادن و سایر واحدهای معدنی خود را آغاز کرده و بی‌تردید تا سال ۲۰۳۰ شاهد تحولات عظیمی در این مجموعه خواهیم بود.

مدیر روابط ‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر خاطرنشان کرد: شرکت گل‌گهر با داشتن نزدیک ۴۰ میلیون تن باطله معدنی، ظرفیت مناسبی برای بازفرآوری آنها به‌منظور افزایش میزان تولید براساس چشم‌انداز «گل‌گهر ۲۰۳۰» دارد. علاوه بر این بازیابی پساب خط تولید کنسانتره شرکت به‌عنوان منبعی عظیم برای استفاده مجدد آب ذخیره‌شده آن در خط تولید کنسانتره، یکی دیگر از راهکارهای مجموعه در زمینه بهینه‌سازی مصرف انرژی محسوب می‌شود.

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.