جمعه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 10 ذو القعدة 1445 Friday, 17 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

بعد از مدتها قانون سرمایه گذاری مصر تصویب شد

شناسه : 1002 24 اردیبهشت 1396 - 13:40

بعد از مدتها قانون سرمایه گذاری مصر تصویب شد.

پ
پ

بلاخره بعد از مدتها قانون سرمایه گذاری در مصر به تصویب پارلمان این کشور رسید.

تصویب قانون سرمایه گذاری که مدتها تحت انتظار بازرگانان داخلی بود، به منظور تسهیل مقررات مربوط به کسب و کار در کشور و همچنین ایجاد مشوق هایی از سرمایه گذاران خارجی این کشور و احیای بازار ارز انجام شد. در ۷ ماه مه، پارلمان مصر در نهایت قانون سرمایه گذاری را بعد از یک تاخیر طولانی تایید کرد.
هدف اصلی قانون، افزایش سرمایه گذاری کلی با کاهش بوروکراسی (به خصوص برای پروژه های جدید)، ارائه برخی از سیستم های مالیاتی ترجیحی و ایجاد شرایط کلی مطلوب برای عملیات سرمایه گذار خارجی در داخل مصر است. به طور خاص، قانون یک تخفیف مالیاتی۴۰-۵۰٪ را برای سرمایه گذاری (به خصوص در مناطق توسعه نیافته) وهمچنین بازیابی بخش خصوصی مناطق آزاد ایجاد کرده است. این طرح همچنین با هدف تسهیل در روش اخذ مجوز، روند ایجاد شرکت های جدید را با استفاده از ابزارهای الکترونیکی و خدماتی قادر می سازد.
تقویت برنامه ریزی شده اعتماد سرمایه گذاران در مصر و همچنین ساده سازی تعدادی از روش های کسب و کار در جهت تقویت کل سرمایه گذاری خارجی و جهت دهی آنها به بازار داخلی از اهداف اصلی این قانون است. چنین توسعه ای به نوبه خود سبب کاهش وضعیت در بازار ارز کشور می‌شود که این خود فشار زیادی بر روی صنعت فولاد محلی ایجاد میکند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.