جمعه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 10 ذو القعدة 1445 Friday, 17 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

عدم قبول افزایش قیمت کارخانه های فولاد ایران توسط بازار

شناسه : 1213 09 خرداد 1396 - 17:10

عدم قبول افزایش قیمت کارخانه های فولاد ایران توسط بازار

پ
پ

تقاضای داخلی جهت محصولات بلند فولادی هیچ تغییر محسوسی در ماه گذشته نشان نداده است. تنها شرکت های اصلی کاملا فعال بودند. در کل بازار افزایش قیمت کارخانه ها را نپذیرفت.

در ماه می اغلب خریداران به علت انتخابات ریاست جمهوری خارج از بازار بودند و به همین دلیل بازار ساکتی مشاهده شد. کارخانه ها نسبت به هفته گذشته قیمت های خود را کمی افزایش دادند که توسط بازار پذیرفته نشد. این نوسانات در کل ماه می مشاهده شد.

قیمت داخلی شمش نسبتا پایدار بود اما ممکن است به علت فروش خوب در بخش صادرات و قیمت بالاتر مواد برخی تغییرات مثبت در آینده دیده شود البته قیمت پایین محصولات بلند به علت تقاضای ضعیف ممکن است سبب تضعیف این تئوری شود.

اغلب قراردادها در ابتدای ماه گذشته بسته شدند اما در آستانه انتخابات کاهش قراردادها دیده شد. در انتهای ماه به علت نیاز خریداران برای پر کردن انبارهای خود، تقاضا بیشتر شد. در چهار هفته گذشته شرکت فولاد اصفهان موفق به فروش ۱۳۷۰۰۰ تن میل گرد و تیر آهن شد و ۱۲۷۱۵ تن میل گرد ژوئن-ژولای تحویل داده شد. در اواسط می نیز شرکت فولاد خوزستان ۲۶۷۳۰ تن میل گرد برای تحویل در انتهای ژوئن فروخت. پیش بینی می شود طبق روند سالیان گذشته بازار در ماه رمضان با افت مواجه شود.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.