جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳ 17 ذو القعدة 1445 Friday, 24 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ثبات قیمت واردات فولاد تخت و کاهش میزان تقاضا در امارت متحده عربی در ماه مبارک رمضان

شناسه : 1239 09 خرداد 1396 - 9:03

 در این هفته با شروع ماه رمضان در تاریخ  شنبه ۲۷ می،  قیمت واردات محصولات فولاد تخت به امارت متحده عربی به دلیل کاهش میزان تقاضا برای خرید ثابت باقی ماند.

پ
پ

 چین و کره جنوبی  قیمت هر تن کویل نورد گرم را به ترتیب  460 تا ۴۷۰ و ۴۷۰ تا ۴۸۰ دلار سی آر اف به امارت متحده عربی پیشنهاد دادند.

و یک قرار داد با یک کشور آسیایی غیر چینی با قیمت ۴۶۵ دلار بر تن سی ار اف به گوش می رسد ولی جزئیات آن در زمان انتشار نمیتواند تایید شود.

ارریابی هفتگی متال بولتن  در روز سه شنبه ۳۰ می ، برای قیمت واردات کویل نورد گرم به امارت متحده عربی هفته به هفته بدون تغییر ۴۶۰ تا ۴۷۰ دلار بر تن سی آر اف بود.

به گفته یکی از فعالان بازار” با رسیدن ماه مبارک رمضان ساعت کاری کاهش یافته و سبب شده جو بازار خرید و فروش آرام باشد و امکان افزایش قیمت در ماه مبارک رمضان وجود نخواهد داشت و هرگونه کاهش در قیمت بستگی به بازار جهانی دارد.”

قیمت پیشنهادی از سوی کشور چین برای کویل نورد سرد ۵۳۰ تا ۵۳۵ دلار بر تن سی آر اف بود که از معاملات بزرگ و چشمگیر خبری نیست.

ارزیابی هفتگی متال بولتن در روز سه شنبه  برای  واردات کویل نورد سرد به امارت متحده عربی ۵۳۰ تا ۵۳۵ دلار بر تن سی آر اف بود که قیمت ها نسبت به گذشته تقریبا بدون تغییر بوده است.

قیمت پیشنهادی از سوی کشورهای  چین  و هند برای کویل گالوانیزشده داغ با ضخامت ۱ میلی متر به ترتیب ۶۴۵ تا ۶۵۰  و ۶۸۰ دلار برتن سی آر اف بود.

و در بازار داخلی قیمت هر تن محصول گالوانیزه داغ ۷۲۰ ( دلار بر تن تحویل داده شده) پیشنهاد گردید که نسبت به هفته گذشته با قیمت ۷۳۰ دلار بر تن EXW)، ۱۰) دلار بر تن کاهش قیمت داشته است.

ارزیابی متال بولتن در روز سه شنبه ۳۰ می ، برای واردات محصولات گالوانیزه داغ بدون تغییر ۶۴۵ تا ۶۸۹ دلار بر تن سی آر اف بود.  

ستاره امیرپور کارشناس ارشد دانشگاه صنعتی شریف

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.