شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ 11 صفر 1443 Saturday, 18 September , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

درآمد فروش شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas ترکیه در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ حدود ۸۹٫۳ درصد افزایش یافت

شناسه : 52621 16 مرداد 1400 - 14:00

شرکت فولادساز ترکیه ای مستقر در شهر بورسا ترکیه به نام Cemtas Celik Makina Sanayi ve Ticaret A.S (Cemtas) گزارش مالی و عملکردی خود را برای نیمه اول سال جاری اعلام کرد.

درآمد فروش شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas ترکیه در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ حدود ۸۹٫۳ درصد افزایش یافت
پ
پ

شرکت فولاد ساز ترکیه ای مستقر در شهر بورسا ترکیه به نام  Cemtas Celik Makina Sanayi ve Ticaret A.S (Cemtas) گزارش مالی و عملکردی خود را برای نیمه اول سال جاری اعلام کرد.

بر اساس گزارش اعلام شده توسط شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas ، سود خالص مربوط به این شرکت فولاد ساز ترکیه ای ۹۱٫۸۴ میلیون لیر ترکیه برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ بوده است. در حالی که به گفته منابع خبری این مبلغ معادل ۱۰٫۷۵ میلیون دلار می باشد.

فعالان بازار گزارش دادند که سود خالص مربوط به شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas  در نیمه اول سال ۲۰۲۰ برابر ۴۰٫۶۵ میلیون لیر ترکیه بود.

به گزارش آرتان پرس، در نیمه اول سال ۲۰۲۱ درآمد فروش شرکت Cemtas بالغ بر ۶۰۵٫۱۵ میلیون لیر ترکیه بوده است. این در حالی است که درآمد فروش شرکت در نیمه اول سال ۲۰۲۱ معادل ۷۰٫۸۳ میلیون دلار بود.  

چندین منبع خبری نقل کردند که درآمد فروش شرکت Cemtas نسبت به سال قبل ۸۹٫۳ درصد افزایش داشته است.

با توجه به گزارش مالی اعلام شده توسط شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas سود عملیاتی این شرکت در نیمه اول سال ۲۰۲۱ حدود ۱۲۶٫۱۶ میلیون لیر ترکیه بوده است. اما با توجه به گزارش منابع خبری این مبلغ معادل ۱۴٫۷۶ میلیون دلار می باشد.

ارزیابی فعالان بازار نشان داد که سود عملیاتی شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas در نیمه اول سال ۲۰۲۱ نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲ حدود ۳۱٫۰۶ میلیون لیر ترکیه افزایش یافته است.

منابع خبری اعلام کردند که در شش ماهه نخست سال جاری ، میزان تولید بیلت فولادی شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas به ۹۰،۲۳۵ میلیون تن رسید. این در حالی است که میزان تولید بیلت فولادی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حدود ۲۱٫۸۶ درصد افزایش داشته است.

طبق بررسی های انجام شده توسط منابع خبری، میزان تولید فولاد نورد شده توسط شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas در نیمه اول سال ۲۰۲۱ نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۰ حدود ۲۵٫۹۷ درصد افزایش یافته و به ۸۳۱۶۹ میلیون تن رسیده است.

در همین حال ، ارزیابی فعالان بازار نشان داد که در نیمه اول سال ۲۰۲۱، میزان فروش محصولات فولادی در شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas به بازار داخلی به صورت سالانه ۱۷٫۳۸ درصد افزایش یافته و به ۵۰۱۲۴ میلیون تن رسیده است. این در حالی است که به گفته منابع خبری میزان فروش محصولات صادراتی شرکت فولاد ساز ترکیه ای Cemtas در نیمه اول سال ۲۰۲۱  نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با افزایش ۱۲٫۸ درصدی همراه بوده و به ۲۷٫۰۲۶ میلیون تن رسیده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.