دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹ 14 ذو الحجة 1441 Monday, 3 August , 2020 ساعت ×

فوری

HRC چین: خریداران چشم به راه پیشنهاد های جدید

شناسه : 10806 ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۶:۲۸

قیمت های  داخلی  کویل نورد گرم شده  چینی در روز دوشنبه  مصادف با 16 جولای در میان تجارت کم  پیجیده بود. و خریدارانی که در روش صبر و مشاهده را پیش از انکه بیشتر کارخانه ها پیشنهاد های خود را در روز سه شنبه منتشر کنند در پیش گرفتند.

پ
پ

بازار داخلی
شرق چین (شانگهای):  ۴.۲۵۰ یوان الی  ۴.۲۸۰ یوان (۶۳۵  دلار الی ۶۴۰ دلار) برای هر تن، کاهش ۱۰ یوان برای هر تن به همراه  بوده است.
شمال چین (تیانجین): ۴.۱۶۰ یوان الی  ۴.۱۸۰ یوان برای هر تن،  افزایش ۱۰ یوان الی ۲۰ یوان برای هر تن به همراه بوده است.
فعالان بازار بیان کردند که قیمت ها تغییر کمی داشتند اگر چه انها در جهت متفاوتی با قیمت های مناطق شمال و شرقی چین حرکت کردند. اگرچه قیمت ها در شانگهای کاهش گسترده ای به ۴.۲۵۰ یوان برای هر تن داشتند تعدادی از مبادلات در این سطح قیمتی نسبتا کم انجامشدند. بیشتر تجارت ها در رنج قیمتی ۴.۲۶۰ یوان الی ۴.۲۸۰ یوان برای هر تن از رنج قیمتی حمعه گذشته انجام شدند.
یکی از منابع شانگهایی بیان کرد که قیمتها نسبتا بالا با تاجرانی مه انتظار کاهش تولید در تانگشان، مرکز فولادسازی چین در منطقه شمالی چین ، را داشتند، باقی ماند. قیمت های فیوچرز نیز برخی حمایت ها را از انتظارات دریافت کرد. منابع انتظار هیچ  افزایش قیمت مشخصی را نداشتند، از زمانی که از آنجا که هنوز مشخص نشده است که چگونه محدودیت های تولید برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تاثیر می گذارد، عرضه ها را تحت تاثیر قرار می دهد. او بیان کرد که تقاضا داخلی نسبتا ضعیفی در این بازه از زمانی باقی مانده است. این عدم قطعیت ها فعالیت تجاری را کم کرده اند.
صادرات
شاخص HRC فوب چین متال بولتن:  ۵۷۸.۵۲  دلار برای هر تن، کاهش   ۱.۴۸ دلار برای هر تن همراه بوده است.
یک یاز تاجران شانگهایی بیان کرد که تعداد کمی از خریداران پیشنهاد ها در طول روز قرار دادند به ویژه در نتیجه ممانعت انها در سفارشات برای مشاهده کردن اینکه کارخانه  های چینی اخرین پیشنهاد های خود را برای سهش نبه این هفته چگونه ارائه خواهند داد.
وی در ادامه افزود، در این حین، خریداران مزایدات کمتر از هفته گذشته که بالاترین ان فقط ۵۷۵ دلار برای هر تن فوب از ویتنام بود قرار دادند.
تعداد کمی از کارخانه های فولاد پیشنهاد ۵۹۰ دلار برای هر تن فوب مشابه قیمته ای هفته گذشته مطرح کردند اما تاجران بیان کردند که این خیلی بالاتر از قیمت قابل قبول فعلی است.
انها افزودند که کارخانه های فولاد محموله های خود را در رنج قیمتی ۵۸۰ دلار برای هر تن فوب هفته گذشته برخلاف قیمت مورد درخواست رسمی ۵۹۰ دلار برای هر تن فوب فروخته شده است.
تعداد کمی از  فعالان بازارتخمین زده اند که مبادلات شامل خریداران در ویتنام به حدود قیمتی ۵۷۵ دلار الی ۵۸۰ دلار برای هر تن فوب در مقایسه با قیمت ۵۸۰ دلار برای هر تن هفته گذشته رخ دادند. به سبب انکه خریدارن در جنوب شرق اسیا علاقه کمی به برگشت در میان تقاضا نزولی ضعیف دارند.
تحلیل بازار
یکی از تاجران تیانجینی بیان کرد که قیمت های پیشنهاد که امروز شنیده شدند اکثرا ۵۹۰ دلار برای هر تن فوب بودند این قیمت ها ارزش مرجوعی کمی دارند از زمانی که چند کارخانه هم اکنون زیر قیمت ۵۸۰ دلار برای هر تن فوب هفته گذشته معامله کرده اند. من بر این باور هستم که کارخانه ها  قیمت ها در میان تقاضا کم در ویتنام که یکی از بزرگترین خریداران HRC چین است، بیشتر کاهش می دهند.
مبادلات فیوچرز شانگهای
قراردادهای فیوچرز HRC ماه اکتبر بیشتر تجارت شده به ارزش ۴.۰۵۶  یوان برای هر تن در روز پنچشنبه، با افزایش ۳۱ یوان برای هر تن از قیمت های بسته شده  روز جمعه گذشته بسته شد.
منبع: متال بولتن

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.