شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹ 19 ذو الحجة 1441 Saturday, 8 August , 2020 ساعت ×

HRC چین: پایداری قیمت های داخلی با کاهش تجارت

شناسه : 10654 ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۵۲

قیمت های  داخلی  کویل نورد گرم شده  چینی در روز جمعه  مصادف با 13 جولای با کاهش مداوم تجارت بدون تغییر بوده است در حالی که قیمت های صادرات عمدتا به دلایل مشابه پایدار بودند.

پ
پ

بازار داخلی
شرق چین (شانگهای):  ۴.۲۶۰ یوان الی  ۴.۲۸۰ یوان (۶۳۹  دلار الی ۶۴۲ دلار) برای هر تن، بدون تغییر بوده است.
شمال چین (تیانجین): ۴.۱۵۰ یوان الی  ۴.۱۶۰ یوان برای هر تن،  بدون تغییر بوده است.
برخلاف سودهای اندک در بازار فیوچرزها قیمت ها در بازار محلی با تجارت کم پایدار باقی ماند. یکی زا تاجران هانگژویی بیان کرد که در شانگهای مبادلات عمدتا در سقف قیمتی بالاتری از محدوده حدود ۴.۲۷۰ یوان الی ۴.۲۸۰ یوان برای هر تن بودند. یکی از تاجران شانگهایی بیان کرد که تقاضا داخلی در روز های اخیر پایدار بوده اما هنوز نسبتا ضعیف است.  با وجود این قیمت ها در سطح بالایی قی ماندند که  به دلیل  انتظارات از کاهش تقاضا در میان ضوابط برای کاهش الودگی در تانگشان در شمال چین  بود.
قیمت های hrc در شرق چین بالای ۷۰ یوان الی ۸۰ یوان برای ه رتن این هفته بود در حالی که ان قیمت ها در منطقه شمال چین به قیمت ۶۰ یوان الی ۷۰ یوان برای هر تن بالاتر بودند.
صادرات
شاخص HRC فوب چین متال بولتن:  ۵۸۰  دلار برای هر تن، کاهش   ۰.۶۳ دلار برای هر تن همراه بوده است.
هر دو مزایدات و پیشنهادها در حدود قیمت ۵۸۰ دلار برای هر تن فوب گزارش شده است و خریداران مالزیایی بیان کردند که انها مشتاق به پرداخت ۶۰۰ دلار برای هر تن سی اف ار برای HRC SS400 و خریداران در ویتنام به قیمت ۵۸۸ دلار الی ۵۹۰ دلار برای هر تن سی اف ار هستند. تقاضا مخصوصا در جنوب شرق اسیا  ضعیف است به دلیل انکه اکثر بنادر  مناطق فصل بارانی را تجربه می کنند. در این حین، یک یاز تاجران مالزیایی بیان کرد که او انتظار نداشته که تقاضا در این کشور برای حداقل سه ماه دیگر ریباند گردد و دولت انتخاب شده جدید  چندین پروژه ساختمانی را کنسل و یا به تاخیر انداخته است.  شنیده شده است که تعداد کمی از کارخانه های چینی این هفته در حال برنامه ریزی  برای افزایش قیمت صادرات خود به دنبال رالی ای در بازار داخلی هستند اما تاجران در شانگهای فکر میکنند که مقدار خیلی کمی از انها در نظر داشته اند تعداد خیلی کم سفارشات توسط خریداران خارج از چین در لحظه قرار می گیرند.
فعالان بازار گمان می کنند که مبادلات احتمالا هنوز در حدود قیمت ۵۸۰ دلار برای هر تن فوب  صورت خواهند گرفت.
تحلیل بازار
یکی از تاجران شانگهایی   بیان کرد که کمپانی ا تعاد کمی قرارداد hrc را این هفته به سرانجام رساند، عمدتا به دلیل انکه تقاضا در جنوب شرق اسیا کم است. ما معمولا در جستجو چند فرصت در پاکستان، افریقا و امریکای جنوبی در روزهای پیش رو هستیم.
مبادلات فیوچرز شانگهای
قراردادهای فیوچرز HRC ماه اکتبر بیشتر تجارت شده به ارزش ۴.۰۲۵  یوان برای هر تن در روز پنچشنبه، با افزایش ۲ یوان برای هر تن از قیمت های بسته شده  روز پنج شنبه گذشته بسته شد.
منبع: متال بولتن

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.