جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹ 18 ذو الحجة 1441 Friday, 7 August , 2020 ساعت ×

HRC چین: کارخانه ها قیمت های مورد تقاضا را بر خلاف تقاضا کم بالا نگه داشتند

شناسه : 10863 ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۰۴

 منابع به متال بولتن گفتند که قیمت های  داخلی  کویل نورد گرم شده  چینی در روز سه شنبه  مصادف با 17 جولای به ارامی تغییر کرد، و کارخانه ها برای پیشنهاد قیمت های بالا برخلافه تقاضا کم پافشاری می کنند.

پ
پ

بازار داخلی
شرق چین (شانگهای):  ۴.۲۵۰ یوان الی  ۴.۲۷۰ یوان (۶۳۵  دلار الی ۶۳۸ دلار) برای هر تن، کاهش ۱۰ یوان برای هر تن به همراه  بوده است.
شمال چین (تیانجین): ۴.۱۷۰ یوان الی  ۴.۱۸۰ یوان برای هر تن،  افزایش ۱۰ یوان برای هر تن به همراه بوده است.
یکی از تاجران شانگهایی گفت کارخانه ها درحال حفط کردن قیمت های بالا هستند  اگرچه انها در حال جستجو سفارشات کمتر از قبل برای دریافت هستند.  تاجر ادامه داد که در حالی که کارخانه های داخلی از پیش حدود ۲۰ روز برای تحویل زمان نیاز داشتند انها هم اکنون تعداد کمتری روز نیاز دارند که به این معن یاست که انها تسک های تولید کمتری دارند.
برخلاف چنین تغییری، قیمتهای فرروش هنوز خیلی تغییر نکرده اند. تجارت به صورت داخلی به دلیل تقاضا کم ضعیف باقی مانده است.
یکی از تاران هنگطویی بیان کردکه کارخانه ها در فوریت نیاز برای فروش کالا نیستند به سبب انکه سودآوری بالا آنها را تضمین کرده است که یک عملکرد خوب را برای مدتی پست می کنند.
صادرات
شاخص HRC فوب چین متال بولتن:  ۵۸۰.۳۲  دلار برای هر تن، افزایش    ۱.۱۸ دلار برای هر تن همراه بوده است.
کارخانه های داخلی در حال پیشنهاد بین قیمت های ۵۸۵ دلار الی ۵۹۰ دلار برای هر تن فوب هستند اما فعالان قیمت حدود ۵۸۰ دلار برای هر تن فوب را ارزیابی کردند که در هفته گذشته شنیده شده بود. بازرگانی همچنان کم است زیرا تقاضای جنوب آسیا هنوز هم کم است. به این ترتیب، قیمت ها به قیمت چندانی توسط خریداران صورت می گیرد، با برخی از پیشنهادات در حدود ۵۷۵ دلار برای هر تن  فوب بودند.  با این حال، تولید کنندگان داخلی تمایلی به کاهش قیمت ها ندارند، “به دلیل اینکه ۵۸۰ دلار برای هر تن فوب  قیمت خوبی بوده است،” معامله گر ادامه داد.  سود صادراتی در آن قیمت تقریبا برابر با فروشندگان داخلی است.”
تحلیل بازار
اولین تاجر شانگهایی بیان کرد که کارخانه های داخلی هنوز به قیمت های پایین تر برخلاف تقاضا کم نیاز ندارند. من شنیده ام که برخی از کارخانه ها به تولید ظرفیت کامل برای ۱۵ روز برای پرداخت همه سفارش های حاضر  مشغول هستند. اگرچه تعداد سفارشات در حال کاهش هستند انها هنوز برای تقویت کارخانه ها کافی هستند.
مبادلات فیوچرز شانگهای
قراردادهای فیوچرز HRC ماه اکتبر بیشتر تجارت شده به ارزش ۴.۰۴۶  یوان برای هر تن در روز سه شنبه، با کاهش ۱۰ یوان برای هر تن از قیمت های بسته شده  روز دوشنبه بسته شد.
منبع: متال بولتن

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.