دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹ 5 جماد ثاني 1442 Monday, 18 January , 2021 ساعت ×

آرشیو » شرکت های فلزی بورس

بررسی عملکرد شرکت های فولادی در بورس
2 هفته قبل
دوره درخشان فولاد ایران

بررسی عملکرد شرکت های فولادی در بورس

فولاد ایران طی سال گذشته عملکرد بسیار مثبتی از خود نشان داده و در بازارهای جهانی تولید فولاد ایران بدون رقیب از تمامی کشورهای منطقه برتر بوده. ایران با رشد صادراتی ۱۲ درصدی طی یکسال افزون بر شکستن رکورد تولید فولاد قدرت صادراتی خود را طی دوران پاندمی کرونا به رخ جهانیان کشید.

ارزیابی گلوگاه های صنعت فولاد در بورس ایران
3 ماه قبل

ارزیابی گلوگاه های صنعت فولاد در بورس ایران

متاسفانه از زمانی که قیمت دلار افزایش غیر منطقی را تجربه کرد به کالاهای معدنی، فولادی و آهنی در بازار به چشم کالاهای سرمایه ای نگاه شد و هر کالایی که قابلیت سرمایه ای داشته باشد از چشم دلالال و واسطه ها دور نخواهد ماند و قطعا ورود این طیف افراد به بازار سبب نابسامانی شده و روند طبیعی عرضه و تقاضا را با مشکل رو به رو می کند.

بررسی نماد ذوب آهن در بورس
3 ماه قبل
با تمرکز بر سه ماه دوم سال 99

بررسی نماد ذوب آهن در بورس

شرکت ذوب آهن اصفهان سالانه در حدود 3 میلیون و 600 هزارتن فولاد ، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می کند و در این زمینه در صنعت ایران بی همتاست. در این نوشتار در تلاشیم عملکرد سه ماهه ذوب آهن اصفهان را در بورس ایران بررسی کرده و چشم انداز این نماد پربازدید را تا حدودی برای مخاطبان آرتان پرس روشن نماییم. لطفا تا انتهای تحلیل همراه ما باشید.

نماد فولاد: فراز و نشیب سه ماهه بزرگترین واحد فولاد کشور در بورس
3 ماه قبل
بررسی نمادهای فولادی در بورس:

نماد فولاد: فراز و نشیب سه ماهه بزرگترین واحد فولاد کشور در بورس

با وجود اینکه در اطلاعیه های کدال نماد فولاد میزان صادرات این محصول صفر در نظر گرفته شده اما پر واضح است که این نماد از افزایش نرخ دلار منتفع شده و در دراز مدت می تواند بر گزارش های مالی این نماد تاثیر مثبتی گذاشته و P/E نماد را در حد نرمال و انتظار سهام دار نگه دارد.

ابطال معاملات فولاد باخت دوطرفه
4 ماه قبل

ابطال معاملات فولاد باخت دوطرفه

بازار فولاد در هفته گذشته با چالش تکراری ابطال معاملات شمش فولادی روبه‌رو شد. بورس کالا در اقدامی عجیب هیچ‌یک از معاملات شمش فولاد را تایید نکرد.

صف خرید دسته‌جمعی فولادی‌ها و سنگ آهنی‌ها
7 ماه قبل
رالی جدید بازار بورس آغاز شده است؟

صف خرید دسته‌جمعی فولادی‌ها و سنگ آهنی‌ها

دهم خرداد نمادهای فولادی و سنگ آهنی بازار سهام، معاملات بسیار مثبتی را پشت سر گذاشتند و از بین ۱۵ نماد زنجیره فولاد، تنها یک نماد معاملات خود را با صف خرید در سقف دامنه نوسان به پایان نرساند. بازار بورس در مجموع امروز روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و حالا می‌توان گفت نشانه‌های یک رالی صعودی جدید ظاهر شده است.

1 سال قبل

ادامه گزارش‌دهی فولاد ارفع با سرمایه قدیم

فولاد ارفع از مھر سال جاری افزایش سرمایه ۵٠ درصدی را انجام داد. اما رویه قیمتی این سھم به نوعی است که به نظر می رسد بازار انتظارات خود را روی سود ھر سھم بر اساس قدیم تنظیم کرده است.

2 سال قبل

رشد ۲۷ درصدی فروش ورق گرم فولاد مبارکه در نیمه اول سال ۹۷/ درآمد ۹۸ هزار میلیارد ریالی “فولاد”

فولاد مبارکه گزارش عملکرد نیمه اول سال خود را منتشر کرد که براساس گزارش مربوطه شرکت به دلیل افزایش حجم فروش، افزایش ۴۶ درصدی را در درآمدهای فروش به ثبت رساند. درآمد شرکت از ۶۶۹۳ میلیارد تومان به ۹۸۱۰ میلیارد تومان رسید.

2 سال قبل

رشد ۳۹ درصدی درآمد فروش فولاد هرمزگان در نیمه نخست امسال/ فروش “هرمز” از ۱۶۵۰ میلیارد تومان فراتر رفت

فولاد هرمزگان گزارش تولید و فروش نیمه نخست سال خود را منتشر کرد که براساس این گزارش شرکت در نیمه اول سال ۱۶۵۷ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

2 سال قبل

فروش بیش از ۱۵۸ هزار تن محصول آلیاژی در “فولاژ”/ درآمد فروش فولاد آلیاژی ۷۵۱ میلیارد ریالی شد

شرکت فولاد آلیاژی ایران آمار ۶ ماهه تولید و فروش خود را منتشر کرد که براساس این گزارش تولیدات شرکت فراتر از ۲۱۱ هزار تن رفت و با رشد ۸.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد.