سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ 15 ذو الحجة 1441 Tuesday, 4 August , 2020 ساعت ×

فوری

آرشیو » شرکت های فلزی بورس

صف خرید دسته‌جمعی فولادی‌ها و سنگ آهنی‌ها
2 ماه قبل
رالی جدید بازار بورس آغاز شده است؟

صف خرید دسته‌جمعی فولادی‌ها و سنگ آهنی‌ها

دهم خرداد نمادهای فولادی و سنگ آهنی بازار سهام، معاملات بسیار مثبتی را پشت سر گذاشتند و از بین ۱۵ نماد زنجیره فولاد، تنها یک نماد معاملات خود را با صف خرید در سقف دامنه نوسان به پایان نرساند. بازار بورس در مجموع امروز روز فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و حالا می‌توان گفت نشانه‌های یک رالی صعودی جدید ظاهر شده است.

1 سال قبل

ادامه گزارش‌دهی فولاد ارفع با سرمایه قدیم

فولاد ارفع از مھر سال جاری افزایش سرمایه ۵٠ درصدی را انجام داد. اما رویه قیمتی این سھم به نوعی است که به نظر می رسد بازار انتظارات خود را روی سود ھر سھم بر اساس قدیم تنظیم کرده است.

1 سال قبل

رشد ۲۷ درصدی فروش ورق گرم فولاد مبارکه در نیمه اول سال ۹۷/ درآمد ۹۸ هزار میلیارد ریالی “فولاد”

فولاد مبارکه گزارش عملکرد نیمه اول سال خود را منتشر کرد که براساس گزارش مربوطه شرکت به دلیل افزایش حجم فروش، افزایش 46 درصدی را در درآمدهای فروش به ثبت رساند. درآمد شرکت از 6693 میلیارد تومان به 9810 میلیارد تومان رسید.

1 سال قبل

رشد ۳۹ درصدی درآمد فروش فولاد هرمزگان در نیمه نخست امسال/ فروش “هرمز” از ۱۶۵۰ میلیارد تومان فراتر رفت

فولاد هرمزگان گزارش تولید و فروش نیمه نخست سال خود را منتشر کرد که براساس این گزارش شرکت در نیمه اول سال 1657 میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

1 سال قبل

فروش بیش از ۱۵۸ هزار تن محصول آلیاژی در “فولاژ”/ درآمد فروش فولاد آلیاژی ۷۵۱ میلیارد ریالی شد

شرکت فولاد آلیاژی ایران آمار 6 ماهه تولید و فروش خود را منتشر کرد که براساس این گزارش تولیدات شرکت فراتر از 211 هزار تن رفت و با رشد 8.5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد.

2 سال قبل

سریال ناتمام خصوصی سازی در «فاهواز» / سهم دوباره به فروش گذاشته می شود ؛ حداقل ١٣۵ میلیارد تومان!

جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در گفت و گو با خبرنگار بورس ٢۴ در خصوص احتمال عرضه مجدد بلوک فاهواز گفت: سازمان خصوصی سازی در تابستان سال ١٣٩٣ چهل و پنج درصد از سهام شرکت نورد و لوله اهواز را با قیمت ١٠۵ میلیارد تومان عرضه کرد که یک شخص حقیقی به نام آقای مهریزی این بلوک را خرید. متاسفانه این خریدار نسبت به انجام تعهداتش کوتاهی کرد و پرداخت اقساط این بلوک به تعویق افتاد…

2 سال قبل

تعدیل مثبت سهام فولاد خوزستان

شرکت فولاد خوزستان براساس گزارش عملکرد 6 ماهه، سود هر سهم خود برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 96 را 4 درصد تعدیل و 812 ریال اعلام کرد.

2 سال قبل

سود آوری فولاد اکسین در نیمه نخست ۹۶

 مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان معتقد است: متولی بخش معادن و فولاد کشور باید متمرکز شود. یعنی مجموعه‌ای ایجاد شود تا درست تصمیم گرفته و باید سیاست‌ها و استراتژی آینده کشور توسط وزارتخانه‌ تدوین شود. همچنین تصمیمات آن باید براساس تحقیقات روز دنیا و لازم‌الاجرا برای همه باشد.

2 سال قبل

عرضه ۲۹.۰۶ درصد از سهام فولاد خوزستان در بورس

 تعداد ۴ میلیارد سهم شرکت فولاد خوزستان ۸ آبان در بورس اوراق بهادار عرضه می شود.

2 سال قبل

سهام «فولاد» در سال ۹۷ با سود سرمایه گذاری ها رشد می کند

 فولاد مبارکه در سال 97 بیش از 7.5 میلیون تن محصول تولید خواهد کرد و طرح های توسعه فولاد مبارکه هم به منظور افزایش ظرفیت کمی و هم برای ارتقای کیفی محصول است چراکه با افزایش کیفیت محصولات تولیدی حاشیه سود محصول بالا می رود.