دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ 17 ذو الحجة 1442 Monday, 26 July , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
برای دریافت استعلام قیمت و سفارش با شماره 74418000-021 تماس بگیرید

قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان

تیرآهن اصفهان نامی آشنا در بین محصولات فولادی کارخانه ذوب آهن اصفهان می‌باشد. آیا درباره تیرآهن بنگاه و یا کارخانه ذوب آهن اطلاعاتی دارید؟ اگر تمایل به خرید و استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان را دارید، حتما ما را در ادامه دنبال کنید.

تیرآهن از مهم‌ترین مقاطع فولادی مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می‌باشد. مرغوبیت تیرآهن بر روی کیفیت نهایی ساختمان تاثیر مستقیم دارد. در داخل کشور تولیدکنندگان بزرگی تیرآهن را با سایز و گریدهای مختلف در بازار عرضه می‌کنند که یکی از آنها کارخانه ذوب آهن اصفهان می‌باشد.

آشنایی با کارخانه ذوب آهن اصفهان

کارخانه ذوب آهن اولین و بزرگترین تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل راه‌آهن در ایران می‌باشد. این کارخانه در سال ۱۳۴۴ توسط محمدرضا شاه پهلوی و با همکاری دولت شوروی در منطقه دشت طبس واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی شهر اصفهان تاسیس شد. از محصولات فولاد ساختمانی و صنعتی این کارخانه می‌توان به تیرآهن اشاره کرد که در استانداردهای مختلف IPE و INP تولید و در بازار عرضه می‌شود.

تیرآهن اصفهان

قیمت تیرآهن ذوب آهن

علامت اختصاری تیرآهن کارخانه ذوب آهن

یکی از دغدغه‌های خریداران اطمینان از اصالت محصول می‌باشد. از این رو کارخانه ذوب آهن اصفهان نیز همانند بسیاری از کارخانه های مطرح کشور، برای اینکه تیرآهن خود را از سایر محصولات کارخانجات متمایز کند، از آرم و علامت اختصاری مخصوص خود استفاده میکند،  لذا آرم ESCO را با فاصله دو متر از یکدیگر بر روی یک طرف بال تیرآهن اصفهان حک می‌کند. بنابراین، به دلیل وجود اجناس تقلبی در بازار، پس از تحویل تیرآهن اصفهان از درج آرم ESCO بر روی آن اطمینان حاصل فرمایید.

وزن و سایز تیرآهن ذوب آهن چگونه است؟

تیرآهن ذوب آهن با سایز ۱۲ تا ۳۰ میلیمتر در بازار توزیع می‌شود. وزن تیرآهن ذوب آهن اصفهان مطابق جدول وزنی اشتال است. اگر شما خریداران قیمت تیرآهن اصفهان را نسبت به سایر کارخانجات بالاتر استعلام گرفتید، به دلیل دقت بالای وزنی این محصول است.

از طرفی استعلام قیمت تیرآهن اصفهان در سایز ۱۴ ،تیرآهن ۱۶ و تیرآهن ۱۸ و تیر ۳۰ از تقاضای بسیار بالایی در بازار برخوردار است.

تفاوت تیرآهن ذوب آهن با تیرآهن‌های متفرقه چیست؟

علاوه بر اینکه قیمت تیرآهن ذوب آهن نسبت به تیرآهن‌ های متفرقه داخلی بالاتر است از وزن بیشتر و کیفیت بهتری نیز برخوردار است و اینکه برای تعیین وزن تیرآهن ذوب آهن از جدول وزنی اشتال استفاده می‌شود، در حالی برای تیرآهنهای متفرقه اینگونه نیست.

قیمت تیرآهن دست دوم اصفهان ؟

شاید شما هم شنیده باشید که برخی افراد بدنبال خرید و فروش و یا استعلام قیمت تیرآهن دست دوم اصفهان میباشند. از تفاوت های اصلی تیرآهن دست دوم با نو، در ابعاد آن میباشد. تیرآهن های نو تنها در ابعاد ۶ و ۱۲ متری به بازار عرضه میشوند، حال آنکه تیرآهن دست دوم در ابعاد دیگری هم یافت میشود. 

بعلاوه اینکه این روزها با افزایش زیاد قیمت تیرآهن نو در بازار، برخی افراد برای جبران هزینه ها و صرفه جویی به دنبال خرید و استعلام قیمت تیرآهن دست دوم اصفهان و تهران در بازار می‌باشند.

پ
پ

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.