افزونه جلالی را نصب کنید. 18 جماد ثاني 1443 Friday, 21 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
برای دریافت استعلام قیمت و سفارش با شماره 74418000-021 تماس بگیرید

قیمت میلگرد ظفر بناب

ظفر بناب یکی از معروف ترین و پرتقاضاترین برندهای میلگرد در بازار ایران است. قیمت میلگرد ظفر بناب در سایت آرتان پرس به صورت روزانه آپدیت می‌شود. میلگرد یکی از مصالح فلزی مهم در ساختمان سازی است که در نوع ساده و آجدار به بازار عرضه میشود.

کارخانه ظفر بناب در مساحتی به متراژ ۳۰۰ هزار متر مربع در سال ۱۳۸۶ در شمال غرب کشور افتتاح شد و با ظرفیت اسمی تولید ۲۰۰ هزارتن به تولید انواع تیرآهن، نبشی و ناودانی و میلگرد بناب پرداخت. پس از آن در سال ۱۳۹۰ مساخت ۱۵۰ مترمربع را به کارخانه خود افزود و به میزان ۱۰۰ هزارتن دیگر تولید خود را در سال افزایش داد.

در هنگام خرید میلگرد بناب باید به چه نکاتی توجه کرد؟

کارخانه ظفربناب توانایی تولید انواع میلگرد آجدار در سایزهای بین ۸ تا ۳۲ را در خط تولید خود دارد اما غالبا سایزهای پرمصرف آن، سایز ۸ الی ۲۵ می‌باشد.

یکی از نکاتی که در خرید محصولات ظفر بناب باید دقت نمود، آرم حک شده بر روی آن است. به عبارتی به علامت اختصاری میلگرد این کارخانه دقت شود که به صورت ZN CT بر روی طول بدنه میلگرد حک شده است.

آرم کارخانه ظفر بناب

آرم کارخانه ظفر بناب

افتخارات و دستاوردهای ظفربناب

این کارخانه در طی سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ به عنوان واحد نمونه صنعتی در آذربایجان شرقی شناخته شد. موضوع قابل توجه دیگر این است که در کارخانه تولید کارخانه ظفربناب که با دو نام فولاد ظفر و ظفر نوین گستر شناخته می‌شود، در طی سال های اخیر از طرف سازمان محیط زیست مورد تقدیر قرار گرفت، چرا که این کارخانه علاوه بر کاشت نهال در فضای سبز محوطه مجتمع، استفاده از آب تصفیه شده و همچنین بکارگیری از انرژی گاز در سوخت مصرفی به بهداشت محیط زیست اهمیت داده است.

وزن میلگرد ظفر بناب

وزن میلگرد ظفر بناب نیز همانند سایر میلگردها در بازهاستاندارد وزن میلگرد قرار دارد اما به طور کلی میتوان گفت که نسبت به میانگین بازه وزنی کمتر است و میتوان آنرا در دسته میلگردهای سبک قرار داد. 

کدام سایز میلگرد ظفر بناب پرتقاضاتر است؟ 

هر چند ظفر بناب توانایی تولید سایز میلگرد بین ۸ تا ۳۲ را دارد، اما تا سایز ۲۸ آن در بازار براحتی یافت میشود. اما در بین این سایزها نیز، قیمت میلگرد ۸ بناب و قیمت میلگرد ۱۶ بناب از اهمیت بالاتری برخوردار است که تعیین کننده قیمت در بخش میلگردهای با سایز کم و متوسط هستند. 

نمودار قیمت میلگرد بناب

ناگفته نماند که میلگرد بناب با دو برند ظفر بناب و شاهین بناب در بازار پیدا میشود. اما برای مشاهده نمودار قیمت میلگرد بناب میتوانید از صفحه قیمت آن در سایت آرتان پرس استفاده نمایید.

برای خرید و همچنین استعلام قیمت میلگرد ظفر بناب می‌توانید سفارش خود را از کارشناسان آرتان فولاد ایرانیان با شماره تماس ۷۴۴۱۸۰۰۰-۰۲۱ بخواهید.

 

 

پ
پ

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.