شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ 22 ربيع ثاني 1443 Saturday, 27 November , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
برای دریافت استعلام قیمت و سفارش با شماره 74418000-021 تماس بگیرید

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

آیا نام ورق سیاه فولاد سبا را شنیده‌اید؟ اگر مایلید تا ورق سیاه فولاد سبا را خریداری کنید، توصیه می‌کنیم که پیش از استعلام قیمت ورق سیاه فولاد سبا با خصوصیات و برند این محصول آشنا شوید در ادامه مطلب زیر را مطالعه کنید.

ورق سیاه با توجه به نحوه تولید آن و قیمت ارزانتر نسبت به سایر ورق‌های فولادی در کاربردهای مختلفی از جمله تولید لوازم ‌خانگی، خودروسازی و ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. خریداران ورق سیاه به دنبال تامین نیاز خود با بهترین کیفیت هستند. با توجه به اینکه عمده ورق سیاه در کشور بصورت وارداتی می‌باشد، اما تولیدکنندگان داخلی هم هستند که این محصول را تولید می‌کنند. یکی از این تولیدکنندگان کارخانه فولاد سبا اصفهان است که ورق سیاه را با کیفیت مرغوب با گرید و سایزهای متفاوت در بازار عرضه می‌کند.

معرفی مجتمع فولاد سبا اصفهان

مجتمع فولاد صبا یکی از کارخانجات زیر مجموعه فولاد مبارکه اصفهان می‌باشد. مجتمع فولاد سبا در سال ۱۳۸۱ به بهره‌برداری رسید و امتیاز آن در سال ۱۳۸۵ به فولاد مبارکه اصفهان واگذار شد. این مجتمع در تولید ورق سیاه به روش ریخته‌گری مداوم تختال باریک دارای یکی از تکنولوژی‌های جدید در صنعت فولاد کشور است. ظرفیت تولید ورق گرم این مجموعه بالغ بر ۷۰۰۰۰۰ تن قابل توسعه تا ۱.۴ میلیون تن و ۲.۸ میلیون تن در سال است. محصولات این شرکت عمدتا ورق‌های تجاری، کششی، کشش عمیق، فولادهای ساختمانی و فولادهای زنگ‌نزن می‌باشد.

ورق سیاه فولاد سبا

استاندارد و سایز ورق سیاه فولاد سبا چگونه است؟

استاندارد ورق‌ سیاه فولاد سبا براساس DIN آلمان می‌باشد. ورق سیاه فولاد سبا از نظر سایز به دو نوع ضخیم بار و نازک بار تقسیم می‌شود. سایز ورق سیاه نازک بار این کارخانه ۲، ۲.۵ و ۳ میلیمتر است. ورق سیاه ضخیم بار فولاد سبا نیز دارای سایز ۳ الی ۱۵ میلیمتر می‌باشد.

آیا ورق سیاه فولاد سبا با فولاد مبارکه متفاوت است؟

بله، مجتمع فولاد سبا زیر مجموعه‌ای از فولاد مبارکه می‌باشد و محصولات آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

خرید ورق سیاه فولاد سبا

برای خرید و همچنین استعلام قیمت ورق سیاه فولاد سبا میتوانید سفارش خود را از کارشناسان آرتان فولاد ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱-۷۴۴۱۸۰۰۰ بخواهید.

پ
پ

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.