شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹ 21 ذو القعدة 1441 Saturday, 11 July , 2020 ساعت ×
قیمت تیرآهن-آرتان پرس

لیست قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن در برندهای معتبر تولیدکننده در ایران، در لیست زیر قابل مشاهده است. تیرآهن کالایی استراتژیک است که سهم مهمی در هزینه ساخت و ساز دارد. بنابراین، نحوه خرید تیرآهن، قیمت و اطمینان نسبت به مراحل بارگیری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تیرآهن از جمله مقاطع طویل آهن آلات بشمار می‌آید که حجم بالایی از هزینه پروژه‌های ساختمانی و صنعتی را به خود اختصاص داده‌است.

انواع تیرآهن

تیرآهن معمولا در شاخه های ۱۲ متری عرضه می‌شود، اما پیش از خرید می‌توانید با استفاده از جداول وزنی، نرخ تیرآهن را به ۲ صورت شاخه ای و یا کیلویی در هزینه های خود لحاظ کنید. استاندارد تولید تیرآهن در ایران به صورت IPE و مطابق با استاندارد اروپا است. تفاوت اصلی تیرآهن IPE با تیرآهن های INP و IPB در شکل مقطع تیرآهن است. سایز تیرآهن از ۱۰ تا ۳۰ در بازار ایران موجود است اما پرکاربردترین تیرآهن ها در سایزهای ۱۴،  ۱۶ و ۱۸ می باشد.

محل تحویل تیرآهن بستگی به درخواست مشتری و تناژ مورد استفاده دارد و می‌تواند در بنگاه اصفهان، بنگاه تهران و یا کارخانه باشد که میزان کمی اختلاف قیمت در بین آنها وجود دارد. از لحاظ زمانی نیز در کمترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش و پیگیری کارشناسان ما، می‌توانید تیرآهن خود را تحویل بگیرید.

به طور کلی، عواملی از جمله کیفیت، اعتبار، عرضه و تقاضای برندهای مختلف باعث اختلاف قیمت در بین برندهای مختلف تیرآهن می‌باشد. مهمترین برندهای تیرآهن در ایران ذوب آهن اصفهان که به تیرآهن اصفهان معروف است، تیرآهن ناب تبریز و تیرآهن یزد می‌باشد. با اینحال، شما می‌توانید از لیست زیر قیمت تیرآهن در برندهای ذوب آهن، کرمانشاه، یزد، اهواز، آرین و ناب تبریز را مشاهده کنید.

ذوب آهن اصفهان
فولاد کرمانشاه
فولاد اهواز
فولاد آرین
ناب تبریز
فولاد یزد

پ
پ

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.