قیمت های داخلی چین
شرق چین (شانگهای): 3،870-3،890 یوان (574-577 دلار) در هر تن، تا 90 یوان برای هر تن افزایش
شمال چین (تیانجین): 3،800-3،810 یوان در هر تن، تا 70-80 یوان برای هر تن افزایش

با وجودی که امروزه معاملات کمتر بوده است  بسیاری از معامله گران  فعالیت های خود را تعطیل کرده اند. همچنین قیمت ها به شدت افزایش یافته است که ناشی از افزایش قیمت سنگ آهن بوده است. قیمت سنگ آهن در طول دوره تعطیلات سال نو چین افزایش داشته است. این در حالی است که انتظار می رود عرضه در روز جمعه 25 ژانویه پس از شکست در یکی از سدهای آستانه واله، کاهش یابد. واله بزرگترین سد معدنچیان در جهان است.معامله گران مستقر در Hangzhou  گفتند که شرکت کنندگان انتظار دارند قیمت HRC همچنان بالا باقی بماند حتی اگر تقاضا خیلی قوی باشد.

صادرات
شاخص کویل گرم چین با 21.77 دلار افزیش به 519.17 دلار در هر تن رسید. اگرچه تولیدکننده قیمت های پیشنهادی خود را به روز نکرده اند، اما تجار 20دلار بالاتر از نرخ قبل از تعطیلات را ارائه داده اند. تعداد کمی از خریداران قیمت پیشنهادی داشته اند و بسیاری از آن ها در ویتنام هنوز در تعطیلات تابستانی (یا تعطیلات سال نوویتنامی) هستند. اما یک معامله گر ازشانگهای گفت که شرکت او از 515-520 دلار برای هر تن فوب برای محصولات خود پیشنهاد قیمت داشته است.  شرکت کنندگان بازار سطح قیمت ها را قابل معامله ارزیابی نمی کنند و در انتظار قیمت های آینده خواهند بود.

گمانه زنی بازار

ظاهرا خریداران چنین قیمت بالایی را دریافت نمی کنند [520 دلار در هر تن فوب] با توجه به اینکه ما [صادرکنندگان چینی] در حدود 500 دلار در هر تن فوب قبل از [سال نو میلادی] فروختیم. اما به همین دلیل سعی نکنید ابتدا قیمت های بالاتر را بپردازید تا بتوانند چقدر آنها را قبول کنند؟ "معامله گر در شانگهای گفت.

قرارداد آتی شانگهای

قرارداد آتی ماه ژانویه HRC که بیشترین معامله را در دوشنبه انجام داد، در روز جمعه  برابر 3،709 یوان برای هر تن به پایان رسید و به ترتیب 61 یوان برای هر تن از روز جمعه اول فوریه، روز گذشته قبل از تعطیلات سال نو چین است