جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹ 1 صفر 1442 Friday, 18 September , 2020 ساعت ×

افزایش قیمت صادراتی کویل نورد گرم چین در اثر بهبود بازار داخلی

شناسه : 1667 ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۲۸

قیمت صادراتی کویا نورد گرم چین در هفته گذشته به علت بهبود بازار داخلی افزایش یافت. البته به نظر می رسد این بهبود بازار داخلی افت کند.

پ
پ

طبق بررسی ها در سه شنبه قیمت کویل نورد گرم SS400 دارای بور برای ماه جولای/آگوست ۴۳۵ تا ۴۴۰ دلار بر تن فوب بود که نسبت به هفته گذشته ۵ دلار افزایش داشته است.

طبق گفته یکی از تجار صادر کننده در شانگهای ((قیمت های صادراتی از جمعه گذشته افزایش یافت و تا دیروز به روند افزایشی خود ادامه داده است. در دو روز گذشته نیز افزایش قابل ملاحظه ای دیده شد که ناشی از بازار داخلی مناسب است)).

یکی از تجار هانگ ژو اعلام کرد که روز دوشنبه قرارداد محموله آگوست با طرف خاورمیانه ای با قیمت ۴۳۵ دلار بر تن فوب بسته است. البته روز سه شنبه قیمت ها کمتر از این میزان بودند. وی اعتقاد دارد خریداران کره جنوبی که قیمت مزایده بالاتری پیشنهاد می دهند در این هفته قیمت ۴۳۵ تا ۴۴۰ دلار بر تن فوب را خواهند پذیرفت.

قیمت پیشنهادی کویل نورد گرم توسط کارخانه های اصلی ۴۴۰ دلار بر تن فوب است اما سایر کارخانه ها قیمت ۴۴۵ دلار بر تن فوب را پیشنهاد می دهند.

به گفته یکی از تاجران پکنی ((حتی اگر در چند روز آینده قیمت ها کاهش یابند برای کارخانه ها امکان پذیرفتن قیمت کمتر از ۴۳۵ دلار بر تن فوب وجود دارد)).

در روز سه شنبه قیمت داخلی کویل نورد گرم در شانگهای ۴۷۸ تا ۴۸۱ دلار بر تن بود که ۱۸ تا ۱۹ دلار بر تن افزیش داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

این خبرها را نیز از دست ندهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.