چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ 15 ذو القعدة 1445 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

وضع عوارض ضد دامپینگ استرالیا بر فولاد گالوانیزه شده چینی

شناسه : 1095 01 خرداد 1396 - 2:17

کمیسیون ضد دامپینگ استرالیا بررسی‌های خود در مورد وضع عوارض بر برخی صادرکنندگان محصولات فولاد تخت گالوانیزه را آغاز نموده است.

پ
پ

 

کمیسیون مربوطه طی یک آگهی‌ در تاریخ سه شنبه ۱۶ ماه می، اعلام نموده است که این موضوع در ماه گذشته و طی در خواست مطرح شده توسط شرکت چینی شاندانگ گانوژآ دینگسین با تکنولوژی ورق (Shandong Guanzhou Dingxin Plate Technology) مطرح شده است.  

در حال حاضر استرالیا عوارض ضد دامپینگ را بر واردات هر دو نوع فولاد تخت آلیاژی و غیر آلیاژی گالوانیزه چینی و تایوانی وضع کرده است .

اقدامات مشابه که اولین بار در ماه آگوست ۲۰۱۳ اعمال شدند، در پی پیگیری‌های دیگر صادرکنندگان مانند یک شرکت چینی به نام یی فوتکنو متریال (Yieh Phui Technomaterials) و شرکت تایوانی چانگ هانگ استیل (Chung Hung Steel) مورد بررسی قرار گرفته‌اند. پس از اتمام بررسی‌های مربوطه، کمیسیون با در نظر گرفتن شرایط صنعت، علم و نوآوری، نهایتا تا ۲۶ جولای نظر خود در مورد اینکه آیا بهتر است عوارض ضد دامپینگ تغییر کند یا بدون تغییر باقی بماند را به دبیر پارلمانی وزیر صنایع استرالیا اعلام خواهد کرد‌.  

به گفته‌ی کمیسیون عالی دولت (دیل سیمور ) : ” اگر توصیه به دبیر پارلمان این باشد که فاکتورهای متغیر متفاوتی اعمال گردد، ممکن است من پیشنهاد تغییر در روش تعیین عوارض موقت ضد دامپینگ و حقوق گمرکی موثر را  مطرح نمایم. “

ستاره امیرپور کارشناس ارشد دانشگاه صنعتی شریف 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.