شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ 5 شوال 1445 Saturday, 13 April , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ترکیه گزارش می‌دهد در برهه‌ی ژانویه تا آوریل۲۰۱۷، تولید فولاد این کشور رشد ۱۲ درصدی داشته است

شناسه : 1096 01 خرداد 1396 - 8:01

طبق گفته‌های انجمن تولیدکنندگان فولاد ترکیه (TCUD)، تولید فولاد ترکیه در چهارماه اول ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته افزایش ۱۲.۰۲ درصدی داشته است.

پ
پ

 

انجمن تولیدکنندگان فولاد گزارش می‌دهد، در مقایسه با ۱۰.۵۳۹.۰۰۰ تن فولاد خام تولید شده در چهار ماه اول ۲۰۱۶ این کشور توانسته است در سال۲۰۱۷ و در یک مدت مشابه سال گذشته ۱۱.۸۰۶۰۰۰ تن فولاد خام تولید کند.
همچنین تولید بیلت در این چهار ماه به ۸.۰۲۳.۰۰۰ تن رسید، یعنی یک افزایش ۶.۳۸ درصدی از ۷.۵۴۲.۰۰۰ تن تولیدشده در یک سال گذشته این کشور.
انجمن (TCUD) افزود، تولید تختال درترکیه در همین برهه زمانی به ۳.۷۸۳.۰۰۰ تن رسید که نمایانگر افزایش ۲۶.۲۳ درصدی از ۲.۹۹۷.۰۰۰ تن تولیدی در چهار ماه اول از ۲۰۱۶ می‌باشد.
نیز تولید فولاد خام ترکیه با استفاده از کوره‌های قوس الکتریکی به ۷.۹۹۳.۰۰۰ تن رسید که افزایش ۱۶.۴۳ درصدی از ۶.۸۶۵.۰۰۰ تن تولید شده در ۲۰۱۶ را بیان می‌کند.
تولید از کوره‌های بلند در ۲۰۱۷ با ۳.۸۱ درصد افزایش نسبت به سه ماه اول ۲۰۱۶ به ۳.۸۱۳.۰۰۰ رسید درحالی که در سال گذشته در همین برهه زمانی ۳.۶۷۳.۰۰۰ تن تولید شده بود.
انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: در آوریل ۲۰۱۷ ترکیه ۳.۰۳۰.۰۰۰ تن فولاد خام تولید کرد، یعنی افزایش ۶.۵۰ درصدی از آوریل ۲۰۱۶ اما کاهش ۲.۷۰ درصدی از مارس ۲۰۱۷.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.