شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ 5 شوال 1445 Saturday, 13 April , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

کاهش قیمت مجدد محصولات تخت فولاد آمریکا

شناسه : 1118 03 خرداد 1396 - 5:11

 قیمت کویل نورد گرم آمریکا برای سومین هفته متوالی ۱۰ دلار بر تن کاهش یافت

پ
پ

زیرا خریداران در هفته گذشته تمایلی به بازار نشان ندادند. طبق گفته یک توزیع کننده هیچ کس تمایلی به خرید ندارد. همه دست نگه داشته اند تا قیمت ها باز هم کاهش یابد و مردم فقط ضروریات خود را می خرند. طبق گفته سخنگوی یکی از کارخانه ها شرایط در سه ماهه اول سال و همچنین آوریل عالی بود اما پس از این مدت بازار به مرور افت کرده و در ماه می به بدترین وضع خود رسیده است.

طبق گفته یکی از توزیع کنندگان شمال آمریکا اوایل سال قیمت ها رشد داشتند بدون اینکه هیچ تقاضایی از این افزایش پشتیبانی کند. روی کار آمدن رییس جمهور جدید می تواند فعالیت های تجاری را بهبود ببخشد اما در کل تقاضایی وجود ندارد و هیچ کس خریدهای بزرگ انجام نمی دهد و این سبب این نوسانات در قیمت شده است. او افزود اگر در دو هفته آینده قیمت ها به ۵۱۸ تا ۵۲۷ دلار  بر تن برسد نباید تعجب کرد و برای ما مناسب است که در کل سال قیمت را به ۵۳۶ دلار بر تن برسانیم.

یکی از توزیع کنندگان فولاد در غرب آمریکا اذعان داشت کویل نورد گرم ارزان از مصر در دسترس است و اکنون قیمت های وارداتی بسیار رقابتی شده است و سبب فشار جهت پایین آمدن قیمت ها گشته. همچنین قیمت محصولات گالوانیزه نورد گرم مصری ها همراه با روس ها خیلی ارزان می باشد.

یکی از تجار شرق آمریکا اعلام کرد خریداران منتظر بررسی بخش ۲۳۲ قانون در مورد اثر واردات بر امنیت ملی می باشند. بخش ۲۳۲ قانون سبب نگرانی بسیاری از افراد شده است. یکی از توزیع کنندگان غرب آمیکا اعلام کرد اگر رییس جمهور ترامپ با این بخش از قانون موافقت کند نباید انتظار کاهش قیمت ها را در ادامه سال داشت. یکی دیگر از نگرانی های حال حاضر بازار خودرو در آمریکا است که با یک افت کم سابقه مواجه شده است.

قیمت کویل نورد گرم در آمریکا از ۶۲۰ دلار بر تن در با ۱/۶% افت به ۶۱۰ دلار بر تن رسیده است که نسبت به قیمت در مارس گذشته (۶۶۰ دلار بر تن) افت ۷/۶% را تجربه نموده است. قیمت کویل نورد سرد و گالوانیزه گرم نیز نسبت به بررسی گذشته از ۸۲۰ دلار بر تن به ۸۱۰ دلار بر تن رسیده است. 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.