چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ 15 ذو القعدة 1445 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

کاهش صادرات میلگرد ترکیه به علت بازار فعال داخلی

شناسه : 1160 06 خرداد 1396 - 21:29

کارخانه های تولید میلگرد ترکیه به علت تقاضای بالاتر و قیمت بهتر در بازار داخلی نسبت به صادرات، همچنان درگیر بازار داخلی هستند.

پ
پ

قیمت صادراتی در سه هفته گذشته ثابت مانده است اما در چند هفته گذشته پیشنهادات داخلی افزایش خیره کننده ای داشته است هرچند که اکنون این افزایش متوقف شده است.

قیمت صادراتی میل گرد ترکیه ۴۳۰ تا ۴۴۰ دلار بر تن ثابت مانده است هرچند فروشندگان کمی موجود هستند. اغلب فروشندگان تمرکز خود را بر بازار فعال داخلی معطوف نموده اند و در صادرات فعالیتی ندارند. تعداد محموله های کمی به اسرائیل ، آفریقا و بازارهای نزدیک فرستاده شده است. البته به نقل یکی از تولید کنندگان اصلی بارگیری برای صادرات در حال انجام است.

قیمت پیشنهادی امارات ۱۵ تا ۲۰ دلار بر تن کمتر از ترکیه است. همچنین فعالیت ترکیه در آمریکا محدود شده است. علت اصلی بخش ۲۳۲ قانون آمریکاست که نگرانی زیادی به بازار تحمیل نموده است. از آن جا که قرار است در اواسط تابستان در مورد این مشکل تصمیم گیری شود هیچ کس ریسک خرید یا فروش را نمی پذیرد.

کارخانه های محلی با قیمت ۴۶۵ تا ۴۸۵ دلار بر تن (EXW) به فروش خود ادامه می دهند و همچنان تقاضا وجود دارد. مشتریان داخلی قراردادهای خود را برای تحویل در نیمه اول ژوئن می بندند که خبر خوشی برای آینده بازار داخلی است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.