افزونه جلالی را نصب کنید. 9 رجب 1444 Monday, 30 January , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ثبات قیمت صادرات کویل های نورد سرد و گرم به دلیل رکود بازار

شناسه : 1218 10 خرداد 1396 - 8:40

به نقل از متال بولتن قیمت صادرات محصولات فولاد تخت کشورهای مستقل مشترک المنافع در طول هفته گذشته به دلیل جوآرام بازار خرید و فروش بدون تغییر باقی مانده بود

پ
پ

کویل نورد گرم

ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن در روز دوشنبه ۲۹ می برای صادرات کویل نورد گرم کشورهای مستقل مشترک المنافع  430 تا ۴۴۰ دلار بر تن  فوب دریای سیاه بود که در مقایسه با هفته گذشته تقریبا ثابت باقی مانده بود.

کارخانه تولید کویل نورد گرم روسیه (MMK) ، محموله ای از کویل نورد گرم را با قیمت ۴۶۵ دلار بر تن سی آر اف و یا حدودا ۴۴۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه فروخت .

قیمت ارائه شده برای کویل نورد گرم کشورهای مستقل مشترک المنافع،  در غرب آفریقا ۴۳۰ تا ۴۳۵ دلار بر تن فوب دریای سیاه بود .

به گفته یکی از تاجران،  اندکی پایین آوردن قیمت میتواند قابل اعمال باشد و نیز افزود قیمت ارائه شده از سوی تولییدکنندگان کویل نورد گرم کشور اوکراین در غرب افریقا ۴۴۵ دلار بر تن فوب دریای سیاه پس از ارزیابی ارائه گردید.

به گفته یکی از تاجران”  تقاضا برای کویل نورد گرم در آفریقا وجود دارد ولی تقریبا سفارشات توسط چینی ها گرفته میشود.”

ارزیابی متال بولتن برای قیمت صادرات کویل نورد گرم چینی در تاریخ  30 می، ۴۴۰ تا ۴۵۰ دلار بر تن فوب بود.

 کویل نورد سرد

ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای صادرات کویل نورد سرد کشورهای مستقل مشترک المنافع ۴۸۰ تا ۴۹۵ دلار بر تن فوب دریای سیاه بود که تقریبا در مقایسه با هفته گذشته بدون تغییر باقی مانده بود.

قیمت تقریبی اعلام شده از سوی غرب آفریقا عضو کشورهای مستقل مشترک المنافع، ۴۸۰ تا ۴۸۵ دلار بر تن فوب دریای سیاه بود.

به گفته یکی از تاجران” قیمت های پیشنهادی از سوی کشورهای مستقل مشترک المنافع باید به زیر ۴۷۰ دلار بر تن فوب در رقابت با قیمت ارائه شده از سوی کشور چین برسد .

ارزیابی متال بولتن برای صادرات کویل نورد سرد چینی در تاریخ ۳۰ می ، ۴۶۵ تا ۴۷۵ دلار بر تن فوب بود.

قیمت پیشنهادی از سوی شرکت (MMK) که قیمت خود را قبل از قیمت پیشنهادی غرب آفریقا اعلام کرده بود ۴۹۵ دلار بر تن فوب دریای سیاه بود.

قیمت پیشنهادی برای محصول کویل نورد سرد از سوی منتیوست (‌Metinvest‌) به غرب آفریقا که پس از ارزیابی منتشر شد ۴۹۰ دلار بر تن فوب دریای سیاه بود .

به گفته یکی از تاجران” مشتریان ما حجم کوچکی از کویل نورد سرد را میخواهند اما اغلب تولییدکنندگان کشورهای مستقل مشترک المنافع تمایلی به پذیرفتن این پیشنهادات ندارند.”

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.