افزونه جلالی را نصب کنید. 7 رجب 1444 Saturday, 28 January , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

کاهش ۲۱ درصدی میزان واردات فولاد تخت به ترکیه در ماه اوریل

شناسه : 1264 10 خرداد 1396 - 12:39

کاهش ۲۱ درصدی میزان واردات فولاد تخت به ترکیه در ماه اوریل

پ
پ

 

ترکیه میزان ۶۲۷۱۸۶ تن فولاد تخت را در اوریل ۲۰۱۷ به کشور وارد کرد که در مقایسه با اوریل ۲۰۱۶ با ۷۸۹۶۸۳ تن واردات  ،۲۰/۵۸  درصد میزان واردات به این کشور کاهش یافته است.

که مطابق با بیانیه از سوی موسسه آماری ترکیه در روز چهارشنبه ۳۱ می، ۳۵۴۰۱۸ تن از این محصولات تخت  کویل نورد گرم بوده که در مقایسه با سال گذشته  با ۳۸۹۵۳۷ تن واردات ، ۹/۱۲% نسبت به سال پیش میزان واردات کاهش یافته است

که تامیین کنندگان اصلی روسیه با ۲۱۳۵۲۱ ، فرانسه با ۳۷۸۲۳ و اوکراین با ۲۴۰۵۴ تن بوده اند . 

ترکیه میزان ۷۴۳۵۰ تن از کویل نورد سرد را در اوریل ۲۰۱۷  به کشور وارد کرده است که در مقایسه با اوریل ۲۰۱۶ با ۸۰۷۱۵ تن واردات ، ۷/۸۹%  میزان واردات کاهش پیدا کرده است که میزان ۴۰۴۵۶ تن کویل نورد سرد از روسیه و ۸۸۳۴ تن از اوکراین وارد کشور ترکیه شد.

در اوریل ۲۰۱۷ میزان واردات فولادهای تخت حاوی پوشش ۷۵۶۷۰ تن بوده است که در مقایسه با اوریل ۲۰۱۶ با ۱۱۸۳۵۳ تن واردات ، ۳۶/۰۶% میزان واردات کاهش پیدا کرده است که ترکیه ۲۹۲۴۱ هزار تن کویل حاوی پوشش را از کره جنوبی ، ۹۸۳۴ تن از ایتالیا و ۸۰۸۴ تن از آلمان وارد کشور کرد.

و ۷۴۹۶ تن فولاد تخت بدون پوشش با عرض کمتر از ۶۰۰ میلی متر را در اوریل ۲۰۱۷ وارد ترکیه شد که در مقایسه با سال گذشته و ۵۵۰۶ تن واردات ، ۳۶/۱۴ %  میزان واردات افزایش یافته است.

و ترکیه ۵۰۴۷  تن از فولادهای تخت حاوی پوشش و با ضخامت نزدیک به ۶۰۰ میلی متر را در اوریل ۲۰۱۷ وارد کشور کرد که در مقایسه با سال پیش با ۴۷۵۷ تن  واردات ، ۶/۰۷ %  میزان واردات افزایش یافت.

 و تاجران ۱۰۶۶۸۱ تن فولاد الیاژی با عرض بیش از ۶۰۰ میلی متر را در اوریل ۲۰۱۷ وارد کشور کرده اند که در مقایسه با سال گذشته با ۱۸۷۳۰۱ تن واردات ،  43/04%میزان واردات کاهش پیداکرده است.

تامیین کنندگان  اصلی فولاد آلیاژی کشورهای  چین ، فرانسه و کره به ترتیب با ۲۷۵۲۱ ، ۱۸۸۸۵ و ۱۵۴۸۲ تن بوده اند .

که میزان واردات فولادتخت آلیاژی با عرض بالای ۶۰۰ میلی متر ،۳۹۲۴ تن در ماه اوریل ۲۰۱۷ بوده که در مقایسه با اوریل ۲۰۱۶ با ۳۵۱۳ تن واردات ،  11/7%  میزان واردات افزایش یافته است. 

ستاره امیرپور کارشناس ارشد دانشگاه صنعتی شریف

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.