سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳ 14 ذو القعدة 1445 Tuesday, 21 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

کاهش قیمت میل گرد روسیه به علت تقاضای کم

شناسه : 1273 12 خرداد 1396 - 17:53

کاهش قیمت میل گرد روسیه به علت تقاضای کم

پ
پ

قیمت داخلی میل گرد روسیه در هفته گذشته به علت تقاضای کم کاهش یافت. این تقاضای کم به علت فروش تولیدات ماه می در قیمت های کمتر از قیمت پیشنهادی بود. با وجود شروع فصل ساخت و ساز تقاضا نسبت به مدت مشابه سال گذشته کمتر است که ناشی از انتظار برای کاهش بیشتر قیمت ها و همچنین نبود پول در میان خریداران است.

بر خلاف زمستان های گذشته، امسال قیمت میل گرد در روسیه کاهش نیافت که ناشی از رکود در فعالیت های ساخت و ساز است.

قیمت ها در ابتدای مارس شروع به کاهش نمود و نسبت به قبل ۱۰۶ تا ۱۵۰ دلار بر تن کاهش یافت که به نظر می رسد این کف قیمت است. بررسی ها نشان می دهد در ۲۹ می قیمت میل گرد ۱۲ میلی متری A500C 459 تا ۴۶۸ دلار بر تن است در حالی که در هفته گذشته ۴۶۸ تا ۴۷۷ دلار بوده است. همچنین پیشنهادات اوایل می ۵۱۲ تا ۵۲۳ دلار بر تن بوده است.

یکی از تولید کنندگان عنوان نمود با توجه به شروع فصل ساخت و ساز امید است قیمت های ماه می حداقل قیمت باشد. همچنین طبق گفته یکی دیگر از تولید کنندگان در حال حاضر تولید میل گرد برای برخی از تولید کنندگان با ضرر همراه است.

به نظر می رسد می رسد قیمت ها روند صعودی داشته باشند و انتظار می رود خریداران منفعل نیز به زودی به بازار برگردند. شنیده شده قیمت گذاری یکی از تولید کنندگان برای ژوئن ۴۸۴ دلار بر تن است که بیشتر از پیشنهادات جاری سایر تجار است.

در ۳۰ می پیشنهاد برای میل گرد ۱۲ میلی متری A500C به ۴۷۰ تا ۴۹۱ دلار بر تن باز گشته است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.