چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ 15 ذو القعدة 1445 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

دو برابر شدن صادرات محصولات تخت فولادی ترکیه در آوریل

شناسه : 1300 13 خرداد 1396 - 20:48

دو برابر شدن صادرات محصولات تخت فولادی ترکیه در آوریل

پ
پ

در آوریل ۲۰۱۷ ترکیه ۴۴۴۸۹۶ تن محصولات تخت فولادی صادرات کرده است. این در حالی است که در آوریل ۲۰۱۶ حجم صادرات محصولات تخت فولادی ترکیه ۲۳۰۲۹۱ تن بوده است که نشانگر رشد ۹۶/۱۶ درصدی است.

از میان محصولات امسال، ۲۹۸۰۲۴ مربوط به کویل نورد گرم است که ۶۶/۸۶ درصد رشد نسبت به مدت گذشته (۱۷۸۶۰۶ تن) داشته است. مهم ترین مقصد کویل نورد گرم ایتالیا با ۸۹۷۴۸ تن صادرات بوده است.

کویل نورد سرد نیز ۷۶۱۹۵ تن را به خود اختصاص داده است که ۱۳۷/۸۴ درصد رشد نشان داده است (در مدت مشابه سال ۲۰۱۶ صادرات کویل نورد گرم ۱۴/۶۲۰ تن بوده است). بزرگترین خریدار کویل نورد سرد آمریکا با ۲۳/۸۸۴ تن بوده است).

صادرات محصولات تخت فولادی پوشش دار نیز ۹۵/۲۰۲ تن بوده است که نسبت به ۲۶/۶۸۴ تن در سال ۲۰۱۶، ۲۵۶/۷۸ درصد رشد نشان داده است. آمریکا و اسپانیا به ترتیب با ۲۶/۹۱۹ و ۶/۴۶۰ تن بزرگترین وارد کنندگان این محصول بوده اند.

همچنین صادرات محصولات تخت فولادی بدون پوشش با عرض کمتر از ۶۰۰ میلی متر ۸/۴۰۸ تن بوده است که نسبت به ۳/۹۸۵ تن در سال ۲۰۱۶، ۱۱۰/۹۹ درصد رشد نشان داده است.

صادرات محصولات تخت فولادی پوشش دار با عرض کمتر از ۶۰۰ میلی متر نیز ۵/۲۴۴ تن بوده است که نسبت به ۲/۲۶۳ تن در سال ۲۰۱۶، ۱۳۱/۷۳ درصد رشد نشان داده است.

صادرات محصولات فولاد تخت آلیاژی نیز ۳/۲۴۶ تن بود است که ۲۱/۴۶ درصد رشد نشان داده است (۴/۱۳۳ تن در سال ۲۰۱۶).

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.