جمعه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 10 ذو القعدة 1445 Friday, 17 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

خرید شاخص فولاد چینی مدیران نمایندگی ها به بیش از یک سال برمیگردد

شناسه : 1363 16 خرداد 1396 - 5:23

خرید فولاد چینی مدیران نمایندگی ها به بیش از دوازده ماه برمیگردد که در ماه مه پس از دو ماه اندکی افزایش سفارشات و تولیدات جدید انجام شد.

پ
پ

 این افزایش شاخص ۵.۷ امتیازی به ۵۴.۸ امتیاز که با ماه آوریل مقایسه می شود، بنابر اطلاعات منتشر شده توسط فدراسیون خرید و حمل و نقل در روز چهارشنبه ۳۱ماه مه می باشد.
این سازمان برای افزایش سرعت سفارشات و تولیدات جدید نسبت داده شده است، که همراه با موجودی های اندک می باشد.
این افزایش سفارشات جدید شاخص های فرعی که با شیبی ۱۳.۶ امتیازی به ۶۰.۵ امتیازی در ماه مه می باشد، بیشترین مقدار خود نسبت به همین ماه درسال گذشته می باشد.
بنابه گفته فدراسیون این افزایش قیمت شدید تقاضاها را تحت تاثیر قرارداد که موجب رکود در ماه اخیر شده بود.
طبق آرشیو قیمت متال بولتن قیمت میلگرد در چین شرقی ۳۶۸۰-۳۷۲۰ یوان یعنی هرتن ۵۳۷-۵۴۳ دلار در روز پنج شنبه ۳۰ام ماه مه بود که نسبت به ۲۸ام ماه آوریل افزایش ۵۰-۵۱ دلاری در هرتن را داشت.
این شاخص فرعی برای افزایش تولیدات با سود خالص در ماه مه کارخانجات را تشویق به تولید بیشتر نمود. این شاخص برای یک سال در ماه آوریل به امتیاز۵۸.۲ رسیده است،که ۲ امتیاز افزایش یافته است.
به عنوان زیرشاخص باافزایش سفارشات و تولیدات جدید باشیب تند، موجودی فولاد به پایان رسید و با کم شدن ۱۳.۴ امتیازی که در کمتر از دوازده ماه به ۴۲.۱ امتیاز رسیدکه این با ماه آوریل که ۵۵.۵ امتیاز بود، مقایسه می شود.
در ماه مه قیمت مواد اولیه پایین باقی مانده است. نتیجه زیر شاخص قیمت خرید در حوضه قرارداد ماندن برای دومین ماه می باشد.
این زیر شاخص ۴۹.۶ امتیازی بود که ۲.۱ امتیاز از ماه آوریل افزایش یافته بود. زیرشاخص برای سفارشات صادراتی جدید با۰.۲کاهش به ۴۴.۸ امتیاز رسیده که برای ششمین ماه در قرارداد نگه داشته شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.