سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ 18 شعبان 1445 Tuesday, 27 February , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ادامه کاهش قیمت آهن قراضه فولاد آلیاژی ناشی از تقاضای ضعیف کارخانه ها

شناسه : 1429 17 خرداد 1396 - 22:00

ادامه کاهش قیمت آهن قراضه فولاد آلیاژی ناشی از تقاضای ضعیف کارخانه ها

پ
پ

قیمت آهن قراضه آستنیتی انگلیس در هفته گذشته ۲۶ دلار بر تن کاهش یافت که ناشی از تقاضای کم کارخانه هاست. طبق بررسی ها قیمت آهن قراضه ۱۸/۸ انگلیس ۱۰۰۴ تا ۱۰۳۰ دلار بر تن است در حالی که در هفته گذشته بین ۱۰۳۰ تا ۱۰۵۶ دلار بر تن بود.

به گفته منابع، قیمت در هفته آینده ۹۶۵ دلار بر تن خواهد بود. کاهش تقاضای کارخانه ها به شروع فصل تابستان باز می گردد. در مورد کاهش قیمت فروکروم در تابستان نیز نگرانی هایی وجود دارد.

در بهار قیمت فروکروم پر کربن اروپا ۱/۵۴ دلار بر پوند بود. پیش بینی می شود قیمت فروکروم در زمستان ۱/۲۳ دلار بر پوند باشد.

در این هفته قیمت نیکل از ۹۰۴۰ تا ۹۰۴۵ دلار بر تن در ۲۶ می با ۲۶۵ تا ۲۷۰ دلار بر تن کاهش به ۸۷۷۰ تا ۸۷۸۰ دلار بر تن رسید.

روز جمعه قیمت فولاد ۱۸/۸ در انگلیس ۸۵۶ تا ۸۷۵ دلار بر تن بود. کاهش احتمالی قیمت فروکروم در تابستان منجر به کاهش محصولات شامل ۱۶ تا ۱۷ درصد کروم شده است. قیمت این مواد از ۲۴۵ تا ۲۹۶ دلار بر تن در هفته قبل با کاهش ۳۹ دلاری مواجه شد. قیمت مواد با ۱۲ تا ۱۳ درصد کروم نیز از ۲۱۲ تا ۲۵۱ دلار بر تن در هفته قبل با کاهش ۳۹ دلاری مواجه شد. به نظر می رسد کاهش قیمت ها در ژوئن ادامه داشته باشد.

واردات در اروپا

قیمت وارداتی آهن قراضه آلیاژی در اروپا افت محسوسی داشت و ۲۲ تا ۵۶ دلار بر تن کاهش یافت. طبق برررسی ها قیمت فولاد ۱۸/۸ بین ۱۰۶۷ تا ۱۱۲۳دلار بر تن (cif) است در حالی که در هفته گذشته ۱۱۲۳ تا ۱۱۴۵ دلار بر تن (cif) بوده است. طبق گفته یکی از تجار اروپایی: ((ما به علت کاهش قیمت کروم مجبور به کاهش قیمت ها هستیم و بازار بسیار ضعیف است)).

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.