دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 13 ذو القعدة 1445 Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

افت قیمت فولاد زنگ نزن چین

شناسه : 1591 22 خرداد 1396 - 21:52

افت قیمت فولاد زنگ نزن چین

پ
پ

تضعیف بازار فولاد زنگ نزن داخلی چین در اثر بدتر شدن احتمالی توازن عرضه و تقاضا ادامه یافت. طبق بررسی ها در ۹ ژوئن قیمت کویل نورد سر زنگ نزن ۳۰۴ در بازار اصلی ووکسی بین ۱۷۷۹ تا ۱۸۳۸ دلار بر تن بود که نسبت به هفته گذشته ۷۴ دلار بر تن کاهش نشان داد.

به گفته یک تاجر در شرق چین ((به علت احتمال کاهش بیشتر قیمت، در هفته پیش تمایل به خرید کاهش پیدا کرد و فشار بر روی کارخانه ها بیشتر شد)).

یک آنالیزور در شانگهای عنوان کرد ((بازاری ها انتظار دارند عدم تعادل موجود در ماه های آینده بدتر شود)). وی افزود ((انتظار می رود شرکت صنعتی نیکل دلانگ تولید فولاد زنگ نزن خود را از سر گیرد؛ همچنین شرکت اندونزیایی فولاد و آهن تسینگ شان آهن خام نیکل دار با قیمت کمتر تولید خواهد کرد که سبب شدیتر شدن رقابت قیمت در بازار چین می شود)).

شرکت نیکل دلانگ از دولت اجازه ساخت یک کوره ۸۰ تنی، چهار کوره تصفیه کربن زدایی ۶۰ تنی و دو کوره پاتیلی را دریافت کرده است که به آن اجازه تولید ۱/۱۲ میلیون تن بر سال فولاد زنگ نزن می دهد.

روز پنجشنبه قیمت آهن خام نیکل دار گرید بالا (۱۰ تا ۱۵ درصد نیکل) ۱۱۳ تا ۱۱۵ دلار بر واحد نیکل بود که نسبت به هفته گذشته ۱/۵ دلار بر تن کاهش داشت. همچنین قیمت آهن خام نیکل دار گرید بالای شرق چین ۱۱۲ دلار بر واحد نیکل بود که نسبت به هفته پیشین ۱/۵دلار بر تن کاهش داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.