چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ 15 ذو القعدة 1445 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

آرسلورمیتال تنوع فولادهای گالوانیزه تولیدی در کارخانجات خود در اسپانیا را گسترش می دهد

شناسه : 1618 19 اردیبهشت 1396 - 15:16

 یکی از فولادسازان، جمعه ۹ ماه مه گفت که آرسلورمیتال تنوع گریدهای فولادگالوانیزه تولید شده در مراکز خود در اسپانیا را گسترش می دهد. مگنلیز یک گرید فولاد است که ترکیب شیمیایی آن شامل روی، آلومینیوم و منیزیوم است و در ساخت سازه های زمینی سلول های خورشیدی و موانع کنار جاده ای کاربرد دارد […]

پ
پ

 یکی از فولادسازان، جمعه ۹ ماه مه گفت که آرسلورمیتال تنوع گریدهای فولادگالوانیزه تولید شده در مراکز خود در اسپانیا را گسترش می دهد.


مگنلیز یک گرید فولاد است که ترکیب شیمیایی آن شامل روی، آلومینیوم و منیزیوم است و در ساخت سازه های زمینی سلول های خورشیدی و موانع کنار جاده ای کاربرد دارد . از سال ۲۰۱۲ فولاد مگنلیز در کارخانه ای در شمال اروپا تولید می شود. اما شرکت اعلام کرد که خط نورد گالوانیزه این فولاد در کارخانه آویلز آرسلورمیتال، واقع در شمال اسپانیا از ماه مه ۲۰۱۷ آغاز به کار کرده است. آرسلورمیتال اعلام کرده که این حرکت در جهت پاسخگویی به انبوه  تقاضا برای این محصول است.

کمپانی اعلام کرده است که ” مگنلیز به طور مشخص در بازار سلول های خورشیدی بسیار موفق بوده است و محصول اصلی برای سازه های زمینی است به طوری که در سه سال اخیر میزان مصرف این گرید سه برابر شده است “

براورد قیمت هفتگی متال بولتن برای کوبل گالوانیزه گرم نسبت به قیمت ۶۸۶-۷۰۸دلاربرتن ex work هفته قبل، کاهش داشته است و به محدوده ۶۶۳-۷۰۲ دلار برتن رسیده است.

امین بیات کارشناس ارشد دانشگاه شریف

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.