چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ 15 ذو القعدة 1445 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

کارخانه “کاردمیر” ترکیه که تولید کننده فولاد طویل است، قیمت شمش و فولاد تمام شده را کاهش داد

شناسه : 1644 23 خرداد 1396 - 12:01

کارخانه کاردمیر یکی از تولید کنندگان فولاد طویل در ترکیه، روز سه شبه ۱۳ ژوئیه ثبت سفارش برای فروش فولادهای شبه تمام شده خود را آغاز کرد.

پ
پ

کارخانه کاردمیر یکی از تولید کنندگان فولاد طویل در ترکیه، روز سه شبه ۱۳ ژوئیه ثبت سفارش برای فروش فولادهای شبه تمام شده خود را آغاز کرد.

 شرکت کاردمیر قیمت میلگردهای ۱۲ تا ۲۴ میلیمتری  خود را با ۲۴ دلار کاهش به ۴۶۱ دلار برتن ex-w رساند. با این حال این شرکت قیمت میله های تولیدی خود(مقطع گرد) را تغییر نداد و قیمت ها همان ۴۶۶ دلار برتن اعلام شدند.

کاردمیر قیمت مفتول های ۶ تا ۳۲ میلیمتری خود را نیز نسبت به قیمت های قبلی که در تاریخ ۱۲ مه اعلام شده بود ۱۰ دلار کاهش داد و به ۴۸۶-۴۹۱ دلار برتن ex-w  رساند. قیمت شمش های گرید S235JR نیز افت ۱۶ دلاری داشت و به ۴۱۰ دلار برتن کاهش پیدا کرد. قیمت شمش های گرید III-A هم نسبت به قبل کمتر شد و با قیمت ۴۱۵ دلار برتن ex-work به فروش می روند.

این شرکت قیمت جدید بلوم های تولیدی خود را با ۲۹ دلار بر تن کاهش به ۵۰۴ دلار برتن ex-work رساند.

قیمت های جدید آهن خام این شرکت نیز تغییر نموده است. آهن خام مورد استفاده در فولاد سازی با ۶ دلار برتن کاهش قیمت به مقدار ۳۹۹ دلار برتن رسید. و آهن خام مورد استفاده در ریخته گری نیز به قیمت ۴۱۳-۴۲۳ دلار برتن فروخته می شود. لازم به ذکر است قیمت های ذکر شده برای آهن خام با اختصاص ۱۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده بوده است.

امین بیات کارشناس ارشد دانشگاه شریف

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.