جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰ 17 صفر 1443 Friday, 24 September , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
گزارش بازار فولاد

بازار آرام اسلب در سی آی اس

شناسه : 32561 23 مهر 1399 - 12:50 منبع : متال بولتن
فعالیت بازرگانی در بازار اسلب در سی آی اس (CIS) در هفته منتهی به ۱۲ اکتبر با توجه به تقاضای متوسط ​​محصولات فولادی تخت تمام شده در اکثر بازارهای مصرفی و به دلیل کاهش هزینه قراضه، کم بوده است.
بازار آرام اسلب در سی آی اس
پ
پ

فعالیت بازرگانی در بازار اسلب در سی آی اس (CIS) در هفته منتهی به ۱۲ اکتبر با توجه به تقاضای متوسط ​​محصولات فولادی تخت تمام شده در اکثر بازارهای مصرفی و به دلیل کاهش هزینه قراضه، کم بوده است.

*** اسلب

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای اسلب صادراتی سی آی اس ۴۴۵-۴۵۵ دلار در هر تن بود، در حالی که هفته قبل ۴۴۵-۴۶۰ دلار در هر تن بوده است. نشانه های اخیر پیشنهادات مشتریان در ترکیه و ایتالیا به بیش از ۴۶۰ دلار به ازای هر تن نرسید. فعالان بازار اظهار داشتند که تامین مواد به دلیل کمبود تقاضا برای محصولات فولادی تخت پایین دست در آنجا محدود شده است.

*** ورق گرم ترکیه

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم صادراتی ترکیه با ۱۵-۲۰ دلار کاهش نسبت به هفته گذشته به ۵۱۰-۵۲۰ دلار در هر تن رسید. هفته گذشته تقاضا برای ورق ترکیه کم بود، زیرا خریداران می خواستند منتظر بمانند تا قیمت های جدید چین را ببینند.

*** صفحات فولادی

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای صفحات داخلی ۸-۴۰ میلی متری جنوب اروپا ۴۸۰-۴۹۵ یورو (۵۶۴-۵۸۲ دلار) در هر تن بوده است، که به اندازه ۵ یورو در هر تن افزایش یافته است. تقاضای محدود مانع از دستیابی تولید کنندگان اروپایی صفحات فولادی به افزایش قابل توجه قیمت معاملات شد.

اما تجار بازار اسلب کشورهای سی آی اس در پایان هفته گذشته پس از بازگشت فعالان بازار چین خوشبین شدند و این باعث افزایش فوری قیمت ورق گرم داخلی و صادراتی شد. قیمت چینی ها به دلیل نگرانی در مورد محدودیت تولید اعلام شده در برخی از شهرهای شمال چین افزایش یافت.

*** ورق گرم در شرق چین

ارزیابی روزانه صورت گرفته برای ورق گرم داخلی شرق چین ۳،۸۸۰-۳،۹۰۰ یوان (۵۷۷-۵۸۰) در هر تن بود، که نسبت به ۳۰ سپتامبر ۷۰ یوان در هر تن افزایش داشت.

*** اسلب اوکراین

در پایان هفته، پیشنهادات برای اسلب اوکراین در ترکیه و ایتالیا با قیمت ۴۷۰-۴۷۵ دلار در هر تن سی اف آر شنیده شد. در آسیا، مواد تهیه شده از همان تأمین کننده با قیمت ۴۸۵ دلار در هر تن سی اف آر (۴۴۵ دلار در هر تن فوب) در دسترس بود.

یک منبع از طرف معامله گران انتظار داشت که روند صعودی در چین باعث خواهد شد مشتریان آسیایی به زودی ۴۷۵ دلار برای هر تن را بپذیرند. ارزیابی اخیر صورت گرفته برای قیمت کارامد ۴۶۰-۴۶۵ دلار در هر تن سی اف آر است، در حالی که مشتریان ترکیه ممکن است ۴۷۰ دلار بپردازند.

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.