یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ 19 صفر 1443 Sunday, 26 September , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
گزارش بازار چین:

کاهش قیمت کویل نورد سرد در بازار چین

شناسه : 39328 02 بهمن 1399 - 11:49 منبع : متال بولتن
در هفته ای که گذشت، قیمت صادراتی کویل نورد سرد چین و کویل گالوانیزه گرم کاهش پیدا کرد
کاهش قیمت کویل نورد سرد در بازار چین
پ
پ

قیمت صادراتی کویل نورد سرد چین و کویل گالوانیزه گرم چین در هفته گذشته کاهش یافت.

*** صادرات کویل نورد سرد

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت صادراتی کویل نورد سرد چین در روز سه شنبه ۱۹ ژانویه ۷۴۰-۷۵۰ دلار به ازای هر تن بود که ۱۵-۱۰ دلار در هر تن از ۷۵۰-۷۶۵ دلار به ازای هر تن یک هفته قبل کاهش داشت . یک تاجر مستقر در هنگ کنگ گفت که هفته گذشته مقداری کویل نورد سرد چین با حدود ۷۵۰ دلار در هر تن خریداری کرده و بعداً بار را به جنوب شرقی آسیا فروخته است. وی گفت که از چند کارخانه خصوصی که قصد داشتند صادرات خود را در میان کاهش تقاضای داخلی افزایش دهند ، توانست کویل نورد سرد را با ۷۴۰ دلار در هر تن فوب تأمین کند.

یک تاجر مستقر در شانگهای گفت که به دلیل کاهش تقاضای مشتریان در بخش لوازم خانگی ، معاملات کمتری در مقایسه با چند هفته گذشته منعقد کرده است. اما به نظر می رسد چند کارخانه بزرگ عجله ای در کاهش قیمت صادراتی ندارند. Benxi Iron-Steel مستقر در لیائونینگ این هفته کویل نورد سرد چین را با قیمت ۸۲۰ دلار در هر تن فوب عرضه می کند که نسبت به هفته قبل بدون تغییر بود. همچنین ورق نورد سرد را با قیمت ۸۲۵ دلار در هر تن فوب چین ارائه می دهد. یکی از کارخانه های بزرگ تولید فولاد در شاندونگ گفت که هیچ محموله ای برای عرضه ندارد.

*** کویل نورد سرد داخلی

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت ورق روغنی در بازار چین شرقی ۵،۳۵۰-۵،۴۵۰ یوان (۸۲۴-۸۴۰ دلار) به ازای هر تن در جمعه گذشته بود. این رقم در هفته گذشته ۵،۶۰۰-۵،۶۵۰ یوان به ازای هر تن بوده است. یک سازنده بزرگ فولاد کره جنوبی پیشنهاد خود را برای کویل نورد سرد ۲۰ دلار در هر تن افزایش داد و به ۸۵۰ دلار در هر تن فوب برای این هفته رساند. یک منبع صنعتی در شرق آسیا گفت: “تقاضا برای کویل نورد سرد از کره جنوبی در میان خریداران در اروپا و مناطقی از جنوب شرقی آسیا زیاد است.”

*** صادرات کویل گالوانیزه گرم

ارزیابی روزانه قیمت صادراتی کویل گالوانیزه گرم چین با ضخامت ۱ میلی متر روز سه شنبه ۷۷۰-۷۸۰ دلار در هر تن بود که ۵ دلار در هر تن از ۷۷۰-۷۸۵ دلار در هر تن هفته قبل کاهش یافت. Benxi Iron-Steel مستقر در لیائونینگ در این هفته کویل گالوانیزه گرم معمولی با روکش روی ۱۲۰ گرمی را با قیمت ۸۶۰ دلار در هر تن فوب ارائه می دهد. بازرگانان این محصول را با قیمت ۷۷۰-۷۸۰ دلار به ازای هر تن فوب چین فروختند ، در حالی که شنیده می شد یک کارخانه بزرگ تولید فولاد چینی کویل گالوانیزه گرم با روکش ۱۴۰ گرمی روی را با قیمت ۷۹۰ دلار در هر تن فوب چین به کره جنوبی فروخته است.

*** واردات کویل گالوانیزه گرم

ارزیابی هفتگی Fastmarkts برای کویل گالوانیزه گرم چین شرقی جمعه گذشته ۶۰۰۰-۶،۱۵۰ یوان در هر تن بود که یک هفته قبل نیز ۶۲۷۰-۶،۳۴۰ یوان در هر تن بود. یک کارخانه بزرگ تولید کره جنوبی این هفته کویل گالوانیزه گرم با روکش ۱۴۰ گرمی روی را با قیمت ۹۲۰ دلار در هر تن فوب ارائه می دهد که نسبت به آخرین پیشنهاد خود در ۱۲ ژانویه تغییری نکرده است. ویتنام پیشنهادات خود برای کویل گالوانیزه گرم با روکش ۸۰ گرم روی را با قیمت ۸۶۰-۸۷۰ دلار در هر تن فوب حفظ کرد.

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.