تعلیق سهمیه خرید شمش فولادی واحدهایی که اطلاعات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده اند از اردیبهشت ماه - | آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد

چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰ 3 رمضان 1442 Wednesday, 14 April , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
به بورس کالا ابلاغ شد:

تعلیق سهمیه خرید شمش فولادی واحدهایی که اطلاعات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده اند از اردیبهشت ماه

شناسه : 43602 ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت و دبیر کارگروه تنظیم بازار در نامه‌ای به بورس کالا درخواست کرده است سهمیه خرید شمش فولادی آن دسته از واحدهایی که نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت اقدام نکرده‌اند از ابتدای اردیبهشت تعلیق شود
تعلیق سهمیه خرید شمش فولادی واحدهایی که اطلاعات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده اند از اردیبهشت ماه
پ
پ

عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت و دبیر کارگروه تنظیم بازار در نامه‌ای به بورس کالا درخواست کرده است سهمیه خرید شمش فولادی آن دسته از واحدهایی که نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت اقدام نکرده‌اند از ابتدای اردیبهشت تعلیق شود و به این واحدها اجازه خرید شمش فولادی داده نشود. این درخواست معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت با استناد به شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد مطرح شده است.

به گزارش  چیلان ، در نامه دبیر کارگروه تنظیم بازار به بورس کالا آمده است که طبق شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد، کلیه واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی در تمامی زنجیره فولاد مکلف‌اند اطلاعات تولید، توزیع، صادرات، انتقال مالکیت، موجودی انبار و قیمت را در سامانه جامع تجارت داخلی ثبت نمایند و «در صورت عدم ثبت اطلاعات یا عدم درج اطلاعات صحیح، به تشخیص وزارت صنعت، معدن و تجارت، سهمیه مواد اولیه آن‌ها طبق اعلام قبلی در عرضه یا عرضه‌های بعدی تعلیق می‌گردد».

به پیوست این نامه فهرستی از واحدهای خریدار شمش فولادی وجود دارد که اطلاعات خود را تا ۲۴ اسفند ۹۹ در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده‌اند. وزارت صمت از بورس کالا درخواست کرده که به این واحدها اطلاع‌رسانی شود که در صورت عدم ثبت به‌موقع اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت، سهمیه خرید شمش فولادی آن‌ها از ابتدای اردیبهشت تعلیق می‌شود.

تصویر این نامه و فهرست شرکت‌هایی که تا تاریخ ۲۴ اسفند اطلاعات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده‌اند، در زیر ببینید:

نامه معاون وزارت صمت به بورس کالا
فهرست شرکت هایی که در سامانه جامع تجارت اطلاعات خود را ثبت نکرده اند
فهرست شرکت هایی که در سامانه جامع تجارت اطلاعات خود را ثبت نکرده اند

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.