یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

فولاد بلند CIS: کاهش قیمت های روسیه در میان فروش محدود

شناسه : 46030 ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
با شروع ماه رمضان و کاهش تقاضا، قیمت صادراتی فولاد بلند CIS (میلگرد و کلاف) کاهش یافت.
فولاد بلند CIS: کاهش قیمت های روسیه در میان فروش محدود
پ
پ

قیمت صادراتی فولاد بلند CIS در روسیه در میان فرصت های محدود فروش کمی کاهش یافته است.

*** فولاد بلند CIS

در بازار اروپا ، تأمین کنندگان روسی تقریباً به طور کامل سهمیه مجاز واردات محصولات فولاد بلند CIS خود را برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ گرفته اند. در میلگرد ، ۷۹٫۲۵٪ از سهمیه ۵۸،۴۸۶ تنی استفاده شده است که فقط ۱۲۱۳۱ تن موجود باقی مانده است. در کلاف ، کل سهمیه ۷۹،۶۲۰ تنی گرفته شده است. تقاضا در بازار خاورمیانه و شمال آفریقا با کاهش فعالیت در ماه مبارک رمضان که تا ۱۲ می ادامه خواهد داشت ، مختل شد. در نتیجه ، پیشنهادات میلگرد از روسیه در این هفته به ۶۲۸-۶۳۱ دلار در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافت ، در حالی که هفته قبل ۶۴۰ دلار در هر تن فوب بود. پیشنهادات کلاف نیز به ۷۱۰-۷۳۰ دلار در هر تن فوب کاهش یافته است ، در حالی که هفته قبل ۷۲۰-۷۴۰ دلار در هر تن بود.

*** میلگرد CIS

ارزیابی Fastmarkets برای قیمت روز میلگرد در بازار روسیه ، ۵۶،۰۰۰-۵۷،۰۰۰ روبل (۷۳۴-۷۴۸ دلار) در هر تن با احتساب ۲۰٪ مالیات بر ارزش افزوده در ۱۹ آوریل بود. این رقم در هفته گذشته ۵۴،۰۰۰ روبل در هر تن بود. سهمیه میلگرد اوکراین از ۱۹ آوریل ۴۴٫۴۲٪ پر شده بود و ۱۶۱۸۵ تن باقی مانده بود که قبل از ۳۰ ژوئن به فروش برسد. میلگرد اوکراین با ۶۵۰ دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه در دسترس مشتریان خارجی بود. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت صادراتی میلگرد دریای سیاه ، ۶۲۸-۶۵۰ دلار به ازای هر تن فوب در ۱۹ آوریل بود که از ۶۴۰-۶۵۰ دلار به ازای هر تن فوب یک هفته قبل کاهش یافت.

*** کلاف CIS

یک منبع تجاری مستقر در اروپا گفت: “قیمت ۷۱۰ دلار در هر تن فوب برای کلاف قابل اجرا است. اما از آنجا که سهمیه روسیه گرفته شده است ، دیگر جای بحث نیست.” یکی دیگر از منابع تجاری گفت که قیمت ۷۱۰-۷۳۰ دلار در هر تن فوب برای کلاف می تواند در غرب آفریقا کار کند. در همین حال ، پیشنهادات کلاف از اوکراین حداقل ۷۴۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه گزارش شده است که توسط اکثر فعالان بازار بیش از حد بالا ارزیابی شد. اوکراین فقط ۱۰٫۱۵٪ از سهمیه سه ماهه کلاف خود را در اروپا گرفته و ۸۴،۶۰۴ تن را برای تجارت باز گذاشته است. ارزیابی هفتگی برای قیمت صادراتی کلاف مفتول دریای سیاه ، ۷۱۰-۷۴۰ دلار در هر تن فوب در روز دوشنبه بود. این رقم در هفته گذشته ۷۲۰-۷۵۰ دلار در هر تن فوب بود.

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.